Popüler Haberler

Devlet Bahçeli twitter adresi ne? Bahçeli Twitter'da ne açıkladı?

Devlet Bahçeli twitter adresi ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya düzenlemesiyle ilgili yaptığı açıklama sonrası siyaset dünyasından açıklamalar peş peşe geliyor. Son olarak Devlet Bahçeli twitter'dan açıklamalardan bulundu. Peki Devlet Bahçeli twitter adresi ne? Ne açıkladı? İşte detaylar...

Devlet Bahçeli twitter adresi ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya düzenlemesiyle ilgili yaptığı açıklamalar gündem oldu. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in ardından Devlet Bahçeli'de twitter hakkında açıklamalarda bulundu. Peki Devlet Bahçeli twitter adresi ne, ne açıkladı? İşte detaylar...


DEVLET BAHÇELİ TWİTTER ADRESİ NE?

Milliyet Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin twitter adresi; https://twitter.com/dbdevletbahceli dir.

DEVLET BAHÇELİ TWİTTER'DA NE AÇIKLADI?

İşte Bahçeli'nin twitter açıklamaları;

bugün sizlerle son twitter mesajlarımı paylaşacağım.
*
bilgiye en kısa yoldan, en doğru vasıtalarla, en objektif şekilde ulaşmak, aynı zamanda iletişim kanallarını aktif olarak kullanmak çağımızın mümeyyiz ve müessir bir özelliğidir. teorik olarak sosyal medyadan beklenen de bu ihtiyaca cevap vermesidir.
*
ancak sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür. başta twitter, facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir.
*
itibar suikastlarının kurgu mekânı, insan onurunu ayağa düşüren, akla ve hayale sığmayan fitne ve dedikoduların sığınak ve barınağı olan sosyal medya geleceğimiz, milli ve manevi gerçeklerimiz açısından vahim bir tehdit ortamını kökleştirmiştir.
*
insan şerefine, insan namusuna, insan haysiyetine envai çeşit saldırganlığı provoke eden sosyal medyanın bu haliyle varlığı akla, ahlaka ve insani değerlere tamamen aykırıdır. sosyal medya terörü insan ve toplum huzuruna kast etmektedir.
*
bu nedenle sosyal medyanın temiz kullanımı sağlanasıya, konuyla ilgili kanuni düzenleme tbmm’de yapılasıya kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyor; duruşumu, düşüncemi, tarafımı, tavrımı, tercihimi ve tepkimi alenen ilan ediyorum.
*
sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne twitter hesabımı kullanacağım ne de facebook paylaşımı yapacağım. bu konuda tbmm’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim.