Spor |

Dev primi Fatih Terim açıkladı!

Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girmeden önce, derbi primini oyunculara Fatih Terim tarafından açıklandığı bildirildi.

Fatih Terim'in, takım Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girmeden önce, derbi primini oyunculara açıkladığı bildirildi. Buna göre Galatasaray’ın, Beşiktaş’ı bugün Türk Telekom Stadı’ndaki mücadelede mağlup etmesi halinde, Sarı-Kırmızılı yönetim tüm takıma 2 milyon Lira prim ödemesi yapacak.

TÜRK TELEKOM SARI-KIRMIZI!

Ligin kaderini belirleyecek kritik derbiye ev sahipliği yapacak Türk Telekom Stadyumu, Sarı-Kırmızı renklere büründü. Kulübün resmi sosyal medya hesabından da Türk Telekom Stadyumu’nun son görüntüsü paylaşılırken, ‘Sen sarı ile kırmızı! Kalbimizin yıldızı... Şampiyon ol Cim Bom Bom!’ ifadelerine yer verildi.

KOMBİNELİLERE DEVİR MESAJI

Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak tarihi derbinin biletleri satışa çıktığı gibi tükendi. Sarı-Kırmızılılar, 52 bin kişinin bugün tribünde olmasını bekliyor. Ancak maça gelemeyecek olan kombine sahiplerinin, koltuklarda boşluk yaratmaması için, biletlerini bir maçlığına devretmeleri isteniyor. Yönetimin yayınladığı mesajda, derbide kombinesini devredenlere, bir sonraki satışta indirim yapılacağı belirtildi.