Dizi |

Destan Çolpan Hatun ölüyor mu? Çolpan'ı oynayan İpek Karapınar kimdir?

Çolpan Han karakteri ile Destan dizisiyle sevenleri karşısına çıkan İpek Karapınar'ın hayatına dair detaylar sorgulanıyor. Çolpan Hatun 17. bölümde yaralanmıştı. Yeni bölümde ise Akkız'ın Çolpan'ı kurtarma çabası dikkat çekti. Peki, Çolpan Hatun ölecek mi, İpek Karapınar diziden ayrılıyor mu?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan'da İpek Karapınar'ın hayat verdiği Çolpan karakteri dikkat çekiyor. Yeni bölüm fragmanında Çolpan Hatun'un ağır yara aldığı görülüyor. Böylelikle Çolpan'ın akıbeti gündeme geldi. İşte, Destan'ın Çolpan'ı İpek Karapınar hayatı, biyografisi...

ÇOLPAN HATUN ÖLÜYOR MU?

Çolpan Hatun, Alpagu Han tarafından ciddi şekilde yaralanıyor. Onunla birlikte Balamir'de yara alıyor. Yeni bölüm fragmanında ise Çolpan ve Balamir'i kurtarma çabası dikkat çekiyor. İpek Karapınar'ın hayat verdiği Çolpan Hatun karakterinin akıbeti de akıllarda soru işareti bıraktı.

Çolpan'ın yayımlanan bölümde defnedildiği görülüyor. Konu ile alakanı henüz bir açıklama yok. Ancak dizideki son durumu ise ilerleyen sahnelerde netleşecek.

Destan Çolpan Hatun ölüyor mu? Çolpan'ı oynayan İpek Karapınar kimdir, kaç yaşında, nereli?

İPEK KARAPINAR KİMDİR?

Azize İpek Karapınar, 20 Mart 1984 tarihinde Üsküdar'da dünyaya geldi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarında keman eğitimi alan başarılı genç oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini, Köprü adlı dizide Aslı Yazıcı karakterini canlandırarak elde etti.