Magazin

Destan 3. bölüm fragmanı! 7 Aralık Destan dizisinde neler olacak?

Destan 3. bölüm fragmanı izlemek isteyenler şimdiden araştırmalara başladı. Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrol oynadığı dizi bu akşam ikinci bölümü ile ekrana geldi. Gök Krallığı'na esir düşen Akkız ile yaralanan Alpagu Han'ın akıbeti belli oluyor.

ATV'nin seyir zevki yüksek dizisi Destan taptaze hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla ilgi çekiyor. Bozdağ Film imzalı dizinin ikinci bölümü bu akşam ekrana geldi. Akkız'ın ihanet ve intikam duygularını birarada yaşadığı, Alpagu Han'ın yaralanması ve Gök Hanlığı ile Dağ Hanlığı arasındaki amansız mücadelede neler olacak? İşte 7 Aralık Destan 3. bölüm fragmanı izlemek isteyenler için...

DESTAN 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Her Salı ekrana gelen Destan dizisinin son bölümünde, Yıllardır aradığı fırsatı ele geçirerek Alpagu Han'dan intikamını almak isteyen Akkız, attığı oklarla Gök Hanlığı'nın hükümdarını ağır yaralar. Alpagu Han derhal saraya götürülürken, saldırının sorumlularını bulmak için Dağ Hanlığı'na giden Saltuk, Akkız'ı rehin alır. Alpagu Han'ın ölümün kıyısında olması Gök Hanlığı Sarayı'ndaki taht savaşını kızıştırır.

Kaya Tegin ve Timur Tegin tahta kimin geçeceği konusunda çekişirken, amcaları Balamir de pusuda beklemektedir. Esir olarak saraya getirilen Akkız ise burada çocukluğundan bu yana unutamadığı Batuga ile karşılaşır.

 

Sitene Ekle