Medya |

Destan 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 'Akkız'ı Çin'de Bekleyen Büyük Tehlike'

Destan 11. bölüm fragmanı izlemek isteyenler araştırmalara başladı. Batuga'yı kaçırmak isteyen Akkız'ı Çin'de bekleyen büyük tehlikenin merak edildığı dizinin yeni bölüm fragmanı sinyali verdi. İşte Destan 11. bölüm fragmanı...

Destan 11. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Son dönemin reytingler konusunda en başarılı dizisi Destan 10. bölümü ile ekran geldi. Ebru Şahin'in başrol oynadığı dizinin son bölümü Akkız'ın Batuga'yı kurtarma planları damga vurdu.

Destan 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde olacak.

Destan son bölümde neler oldu?

ÇİN’DEN BİLE BÜYÜK BİR TEHLİKE

Çolpan Han’a Balamir’i verip Tutkun’u teslim alan Taizu, iyice ileri gider ve geçmişteki tuzakları ortaya çıkmasın diye Batuga’yı kaçırır. Batuga’nın yokluğuyla deliye dönen Alpagu Han, Temur’un isyanıyla iyice sarsılır. Bir de Çolpan Han’la Balamir’in birleşip yaptıkları kıyımı görünce çileden çıkar.

BATUGA ZOR DURUMDA

Akkız ve Batuga ise, hem kendilerine yeni yeni itiraf etmeye başladıkları duygularıyla hem de hasretlikle sınanırlar. Taizu, akıllı olup olmadığını anlamak için Batuga’ya işkence yapar. Ama Batuga’yı kurtarmaya gelen Akkız’ı, Çin’den bile büyük bir tehlike beklemektedir.