Yaşam

Annesini kovalarken kardeşini bıçakladı

Denizli'ya bağlı Pamukkale ilçesinde yaşamını sürdüren Volkan Şafak, annesinden sigara parası istedi. Bu isteği reddedilince çıkan tartışmada elindeki bıçakla annesini kovalayan zanlı, araya giren kardeşini bıçaklayarak öldürdü.

Olay bugün saat 09.00 sıralarında Güzelköy Mahallesi 1800 Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunlarının olduğu belirtilen Volkan Şafak, annesi Sıdıka Şafak'dan sigara parası istedi.

PARA İSTEĞİ REDDEDİLİNCE BIÇAKLA ANNESİNİ KOVALADI

Sıdıka Şafak, oğlunun isteğini geri çevirdi. Bunun üzerine sinirlenen Volkan Şafak, mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile annesini kovalamaya başladı.

KARDEŞİ ARAYA GİRİNCE ONU BIÇAKLADI

Araya giren kardeşi Yasin Şafak, ağabeyini sakinleştirmek istedi. Bu sırada iki kardeş arasında arbede yaşandı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Volkan Şafak, elindeki bıçakla kardeşi Yasin'i karnından yaraladı. İhbar üzerine olay yerine, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Yasin Şafak, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Volkan Şafak'ı gözaltına alan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

(DHA)

Günün Videosu
Artvin’in Arhavi ilçesinde geçtiğimiz hafta Perşembe günü selin ilk anlarında bir şahsın göle dönmüş caddede yaşadığı yaşam mücadelesi selin boyutunu bir kere daha gözler önüne serdi. O anlar çevre binadaki vatandaşlar tarafından saniye saniye cep telefonu kamerası ile kaydedildi.