Magazin

Deniz Seki yine kilolarıyla gündemde!

22 kilo vererek 36 bedene indiğini söyleyen ünlü şarkıcı Deniz Seki, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Verdiği kilolar hakkında konuşan Seki, "Emek veriyorum ve bu emeğin karşılığını almak çok iyi hissettiriyor. Kendimi seviyorum, bu şekilde mutluyum" ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının paylaştığı fotoğraflar ile muhabirlerin çektiği kareler arasındaki fark ise sosyal medyada gündem oldu.

Son dönemde paylaştığı fotoğraflarla çok konuşulan Deniz Seki, uzun bir süre sonra görüntülendi. Seki, yeni albüm çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Kapak çekimi sonrası bir restorana yemeğe gelen şarkıcı, "Çok yoğun çalışıyoruz, güzel işlerle geliyoruz. Şarkılar güzel, sağlığım yerinde, her şey yolunda gidiyor" ifadelerini kullandı.

Verdiği kilolarla ilgili konuşan Seki, "Emek veriyorum ve bu emeğin karşılığını almak çok iyi hissettiriyor. Kendimi seviyorum, bu şekilde mutluyum" dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Deniz Seki'nin paylaştığı fotoğraflar ile gazetecilerin objektiflerine yansıyan kareler arasındaki farklar sosyal medyanın diline düştü. Ünlü şarkcıya gelen yorumlardan bazıları şu şekilde:

- Hani kilo vermişti, eski haline dönmüş.

- Herhalde sadece fotoğraf için zayıflıyor sonra tekrar alıyor.

- Soldaki Deniz Seki ise sağdaki kim?

- Fotoşop sen nelere kadirsin?

- Hayaller ve hayatlar olmuş bu.

TANIYAMADILAR

Seki, paylaştığı bu fotoğrafla da sosyal medyada gündem olmuştu. Takipçileri şarkıcıyı tanımakta zorlandığını dile getirmişti. Sosyal medya kullanıcıları Seki'nin gönderisine, "Jennifer Lopez'e ne kadar çok benzemişsiniz", "Sanki başka biri" ve "İsminizi yazmasanız sizi tanıyamazdım" şeklinde esprili yorumlar yapmıştı.