Magazin

Deniz Akkaya'dan sevgilisinin kucağında Türkiye'ye gelen Şeyma Subaşı'na zehir zemberek sözler

Mısırlı sevgilisi Mohammed al Saloussi ile yeniden barışan Şeyma Subaşı, uçakta sevgilisinin kucağına oturup çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıp Türkiye'ye geldiklerini duyurdu. Subaşı ve Alsaloussi ile Bodrum’a giderken uçakta çekilmiş samimi paylaşımına sinirlenen manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Daha önce, ''Herkes her şeyi konuşuyor, Türkler her şeyi biliyor zaten. Açıkçası benim artık Türkiye ile alakam yok. Benimle de o kadar ilgilenilmiyordur artık diye düşünüyorum ama hâlâ hakkımda konuşuluyor.'' açıklamasında bulunan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile sevgilisi Mısırlı sevgilisi iş insanı Mohammed Alsaloussi ile birlikte Türkiye'ye geldiğini duyurdu.


şeyma subaşı

Geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldığı Mohammed al Saloussi'den hamile olduğunu açıklayan Şeyma Subaşı, kısa bir süre sonra düşük yaptı. Bunun ardından ilişkisinde sorunlar yaşayan Subaşı, Saloussi ile ayrılık kararı aldı. Kısa süreli bir ayrılığın ardından çift geçtiğimiz günlerde aradaki buzları eritip ilişkilerine devam etme kararı aldı.şeyma subaşı

İlişkisine kaldığı yerden devam eden Şeyma Subaşı, 3,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Uçakta sevgilisinin kucağına oturarak poz veren Subaşı, paylaşımına "Çok yumuşacık hissediyorum. İbiza'da 3 ay geçirdikten sonra ülkeme geri döndüğüm için heyecanlıyım" notunu ekledi.

DENİZ AKKAYA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Subaşı’nın bu paylaşımına Deniz Akkaya, sosyal medya sayfasından tepki gösterdi.

deniz akkaya

Türkiye'nin dört bir yanında yangınlar sürerken Subaşı'nın bu paylaşımları tepki çekti. Tepki gösterenlerden biri de Deniz Akkaya oldu.

Deniz Akkaya - Şeyma Subaşı

Subaşı'nın pozuna sinirlenen Deniz Akkaya, "Senin için artık üzülmüyorum. Tek üzüldüğüm anne olduğun için senden hayatı öğrenen günahsız kızın" ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya daha sonraki paylaşımında ise, "Bodrum'da ne bindiğin tekne ne kaldığın otelin yatak odası kimsenin umurunda değil. Bir çık git memleketimizden geldiğin yere. Bir de Türk bayrağına k...nı dönmüş poz veriyor. Gerçekten soruyorum ülkede savaştan daha beter bir ortam varken... Ne sebep olursa olsun kitlelere açık bir mecrada sanki nazire yapar gibi böyle şeyler koymak hastalıklı ruh halidir" dedi.