Magazin

Deniz Akkaya'dan Nazlı Kayı'ya 'yastık' yorumu!

Eski manken Deniz Akkaya bir dönem aşk yaşadığı Hacı Sabancı'nın sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı'nın bacaklarını yastık koyarak kapattığı fotoğrafa yorum yapınca sosyal medya karıştı.

Bir süredir iş insanı Hacı Sabancı ile aşk yaşayan Zeynep Nazlı Kayı, sosyal medya hesabından bacaklarını yastıkla kapattığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Kayı'nın bu pozunu ilk eleştiren ise Hacı Sabancı'nın eski aşkı Deniz Akkaya oldu.

ESKİ AŞKININ SEVGİLİSİ YORUM YAPTI

Geçtiğimiz sene aşk yaşamaya başlayan Hacı Sabancı ve Zeynep Nazlı Kayı çifti hafta sonunda İtalya Roma'ya gitti. Zeynep Nazlı Kayı'nın Instagram'da paylaştığı yastıklı fotoğraf olay oldu.

Deniz Akkaya'nın bu poza yorum yapıp "O yastık duruşu bozmuş. Gerek var mı fıstık? Sen oturmasını bilirsin, kötü duruyor" yazması ise adeta ortalığı karıştırdı. Akkaya'nın yorumu üzerine pek çok kullanıcı Kayı'nın fotoğrafına kötü yorum yağdırdı.

HACI İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Zeynep Nazlı Kayı'nın hayranları ise Deniz Akkaya'yı topa tuttu. Bu arada Hacı Sabancı ile Deniz Akkaya, Kasım 2013'te 1 ay flört etmişti.