Magazin

Demet Akalın'ın aklı hala İbrahim Kutluay'da mı?

Geçtiğimiz gün Demet Akalın'dan Demet Şener'e yapılan 'boynuz' göndermesi yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Ünlü popçunun sık sık eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın eski eşi Demet Şener'e gönderme yapması 'Demet Akalın'ın aklı hala İbrahim Kutluay'da mı?' yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

Eşi Okan Kurt'un Instagram hesabı açması üzerine sorulan, “Gelen mesajları kontrol ediyor musunuz?” sorusuna Demet Akalın, “Asla yapmam. Siz beni ne zannediyorsunuz? Ben kendime güveniyorum. Onu kendine güvenemeyenler, boynuzları yiyenler düşünecek” yanıtını verdi.

Akalın’ın bu açıklaması, “Demet Şener’e laf attı” şeklinde yorumlandı.

 Konuyu bugünkü köşesine taşıyan HaberTürk yazarı Sevilay Yılman, "Ben Okan Kurt’un yerinde olsam; 'Acaba benim karımın aklı hala İbrahim’de mi? Niye bu meseleyi unutamıyor!' diye düşünebilirim." yorumunda bulundu.

İşte Sevilay Yılman'ın yazısının 'Bu Demetlerin rekabeti ne zaman biter?' başlıklı bölümü:

"Demet Akalın ve Demet Şener arasındaki kah açıktan kah gizliden devam eden rekabet bir türlü bitmek bilmiyor.

Doğruya doğru Şener cephesinde çok umursanan bir rekabet gibi görünmüyor bu durum. Polemiği diri tutan taraf Akalın tarafı. Eski sevgilisi İbrahim Kutluay’ın onu terk edip Şener’le evlenmesi çok üzmüş belli ki. Acıtmış canını. Haklı da nitekim. Hangi kadın olsa sevdiği adam tarafından başka bir kadın için terk edilmesi hasara neden olur.

Ancak kanımca Akalan’ınki biraz uzun sürdü gibi.

Aradan yıllar geçmiş, Kutluay evlenip iki çocuk yaptığı Demet Şener’i aldattığı için boşanmış ve bu arada Akalın, Okan Kurt ile hala devam eden çok güzel bir evlilik yapmış, bir evlat sahibi olmuş ama acı dinmemiş olsa gerek. Hala Şener’e sürekli bir laf sokuşturmalar, taş atmalar filan çok dikkat çekiyor.

Dün internette gezinirken gördüm. Kocasının İnstagram hesabı açması üzerine, “Kıskanıyor musunuz?” sorusuna “Yok canım… Niye kıskanayım… “ deyip geçiştireceğine, “Benim öyle bir korkum yok! Onu boynuzlananlar düşünsün!” mealinde Şener’i ima eden acayip bir cevap veriyor Demet Akalın.

Hani üzerime vazife değil ama… Severim de kendisini. Beğenirim. Bence Akalın artık bu işi uzatmasın. Hiçbir şey hatırına değilse de, kocası Okan Kurt’un hatırına mazide kalmış bu olayı unutmalı ve unutturmalı.

Çünkü ben Okan Kurt’un yerinde olsam; “Acaba benim karımın aklı hala İbrahim’de mi? Niye bu meseleyi unutamıyor!” diye düşünebilirim.

Ne gerek var ki böyle bir düşünceye insanın kocasını itmesinin!

Haksız mıyım?"