Magazin |

Demans hastalığı ile savaşan Pakize Suda'nın sağlık durumuna ilişkin yeğeni Dilara Elagözlü'den açıklama

Son dönemde sağlık sorunları yaşayan yazar ve oyuncu Pakize Suda'nın hayatını kaybettiği iddiası sosyal medyayı karıştırdı. Sağlık durumu merak konusu olan Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü iddiaları yalanladı ve ünlü sanatçının tedavi sürecinin devam ettiğini belirtti.

Demans hastalığıyla mücadele eden ve Fethiye'de özel bir bakımevinde kalan 70 yaşındaki oyuncu ve yazar Pakize Suda'nın hayatını kaybettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
''TEYZEM GAYET SAĞLIKLI''

Dilara Elagözlü, geçtiğimiz aylarda 'akıl geriliği' teşhisi konulan teyzesi 72 yaşındaki oyuncu ve yazar Pakize Suda'nın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Dilara Elagözlü, Instagram hesabından "İstemeyerek gelen telefonlar üzerine bir açıklama yapıyorum. Teyzem Pakize Suda'nın öldüğüne dair yalan yanlış haberler çıkıyor. Böyle bir durum yok. Kendisi gayet sağlıklı bir durumda tedavi süreci devam ediyor. Bilgilerinize" notunu paylaştı.