Yaşam

Dehşete düşüren olay: Önce arabada dövdüler, ardından sokağa fırlattılar!

Avcılar'da akşam saatlerinde alkollü olduğu öne sürülen bir kadın, kimliği belirsiz şahıslar tarafından bir otomobilin içinde darp edildi ardından sokağa fırlatıldı. Dakikalarca yerde yaralı olarak yatan kadın, ambulansın gelmesiyle hastaneye kaldırıldı.

Avcılar'da dün akşam iddiaya göre alkollu bir kadın otomobil içinde kimliği belirsiz kişiler tarafından darp edilerek sokağa atıldı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Kadının sokak ortasına atıldığını gören çevredeki vatandaşlar, yerde yaralı halde yerde yatan kadının yanına gelerek kadına yardım etmeye çalıştı. Olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri, kadını ilk müdahalenin ardından ambulans ile hastaneye kaldırılırken, kadının kendisi darp eden kişi veya kişilerden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

KADIN 'ARKADAŞLARIMDI YAPAN' DEDİ

Olayı gören Celal Çeçeri, “Arkadaşın dükkanında otururken bir çocuk geldi ve dışarıda bir kadının darp edilerek arabadan atıldığını söyledi. Biz de kadına yardım etmek için yanına gittik. Kadın yerde ‘kolum kolum’ diyerek bağırıyordu. Biz de çevreden su istedik ve kadın için ve ambulansı aradık. Arkadaşlarıymış kadının kendi söylemesine göre. Bir yerlerden gelirken tartışmışlar ve kendisini sopayla darp ettikten sonra arabadan atmışlar” dedi.

"KADIN BAĞIRDI 'BENİ KURTARIN' DİYE"

Olayın başka bir görgü tanığı ise “Siyah bir araba hızla geldi. Arabanın içerisinde kadını darp ederek sokağa attılar. Kadın imdat diye bağırınca biz hemen yardım için koştuk ama kimse yoktu. Darp eden şahıslar kaçmışlardı. Kadını ortaya attılar gittiler. Ambulans geldi kadının kolu ağrıyormuş. Kolunda sorun vardı. Bir saat kadın bağırdı çağırdı ‘beni kurtarın’ diye” diye konuştu.

Sitene Ekle