Defne Samyeli ve Serdar Bilgili evleniyor mu?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan ilişkisini birkaç ay önce ihanet sebebiyle bitiren Defne Samyeli ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili arasındaki aşk iddiaları magazin gündemini uzun bir süre meşgul etmişti. Samyeli ve Bilgili aşk söylentilerinin ardından şimdi de evlilik iddialarıyla gündemde.

Cem Yılmaz’ın ihanetiyle sarsılan Defne Samyeli'nin geçtiğimiz aylarda Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili ile yakınlaştığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Televizyonculukla başlayan kariyerine şarkıcılıkla devam eden Defne Samyeli’nin adı Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili ile duyulsa da ikili yorum yapmayınca aşk haberi muallakta kalmıştı.

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Defne Samyeli ile Serdar Bilgili aşkını kaleme aldı. 

Cankurt, "15 karatlık tektaş" başlıklı yazısında Samteli ve Bilgili hakkında şunları kaleme aldı:

"Cem Yılmaz tarafından ihanete uğrayan ve teselliyi Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili'de bulan Defne Samyeli ile ilgili herkesin kafasını karıştıracak bir haberim var! Samyeli, geçen hafta Nişantaşı'ndaki ünlü bir mücevherciden eskilerin tabiriyle 'kaldırım taşı' büyüklüğünde, 15 karatlık bir tektaş yüzük bakmış! Baktığı yüzüğün değeri, tam tamına 400 bin dolar!

Televizyonculukla başlayan kariyerine şarkıcılıkla devam eden Defne Samyeli, o meşhur şarkıda olduğu gibi tektaşını kendi almak istiyor da olabilir, bilmiyorum ama 400 bin dolar çok ciddi bir para. Diğer yandan aklıma, Defne Samyeli'nin evlilik hazırlığında olabileceği geldi. Evlilik konusunda ani kararlar verebilen Serdar Bilgili, acaba Defne Hanım'a "Tektaş bakmaya başla" mı dedi? Çifte yakın bir arkadaşım, ilişkilerinin gelip geçici olmadığını söylemişti, bunu da düşününce evlilik ihtimali bana daha yakın geldi. Tektaşın akıbetini yakında öğreniriz..."

Defne Samyeli ve Serdar Bilgili evleniyor mu? ile ilgili etiketler Cem Yılmaz evlilik Defne Samyeli Serdar Bilgili