Gündem

Davutoğlu'ndan 'İnsanlar benimle görüşmek istemiyor' sitemi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu "Yurt dışında dostluğumun olduğu yerlerde bile artık insanlar benimle görüşmek istemiyor" diyerek sitemde bulundu. Davutoğlu'nun bu sözlerine AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan'dan yanıt geldi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu, yurt dışında dostluğunun olduğu yerlerde bile insanların kendisi ile görüşmek istemediğini söyledi.

Davutoğlu'nun bu sitemkar sözlerine AK Parti'den yanıt geldi. AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Davutoğlu'na yönelik sert ifadeler kullandı.

"KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ"

Paylaşımında Davutoğlu'nun sözlerini anımsatan Özalan, "Kimse, 'Vefasızlık et, kukla parti kurup Kemal Kılıçdaroğlu'na piyon ol' demedi. Kendi düşen ağlamaz! Kendini nimetten saymanın zararları..." dedi.

Günün Videosu
Sultangazi'de eve. giren bir hırsız, ev sahibinin fark etmesi üzerine arka balkondan kaçmaya çalıştı. Balkondan yan binaya geçmeye çalışırken mahsur kalan hırsız ev sahibi ve sokaktakilere yalvardı. Bir anlık boşluktan faydalanıp, balkondan kaçarken hırsız, pencerede mahsur kaldı. O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi.