Gündem

Datça'da 5,3 büyüklüğünde deprem!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 01.14'te 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini bildirdi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Datça açıklarında 5,3 büyüklüğünde bir deprem meyadan geldiğini duyurdu. AFAD'dan verilen bilgiye göre; Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 01.14'te meydana gelen depremin şiddeti 5,3 olarak ölçüldü. Ayrıca saat 01.21'de yine aynı bölgede 3.4'lük bir deprem daha meydana geldi.

AFAD'dan yapılan ikinci paylaşımda ise Datça açıklarında meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki deprem sonrası olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi paylaşıldı.

 

 

Günün Videosu
Muğla'da bir haftadır devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları vatandaşların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyor. Ekipler ve gönüllü vatandaşlar canla başla gece-gündüz demeden alevlere müdahale ediyor. Yangın gece saatlerinde İHA ekibi tarafından havadan drone ile görüntülenirken, gecenin karanlığını alevler aydınlattı. İşte o anlar...