Darmaduman 5. bölüm full izle! 26 Kasım Darmaduman tek parça FOX TV izle

DARMADUMAN 5. BÖLÜM İZLE bu akşam FOX TV de. Cumartesi akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan DARMADUMAN 5. BÖLÜM FULL İZLE dizi bitiminde kesintisiz olarak Youtube platformunda olacak.

DARMADUMAN 5. BÖLÜM İZLE ile 26 Kasım akşamında FOX TV ekranlarında olacak.

Cumartesi akşamları yayınlanan ve başrollerinde Mert Yazıcıoğlu ie Hafsanur Sancaktutan’ın oynadığı Darmaduman son bölümünde; Kerem ve Evren’in arabasına yaptığı sürprizle yıkılan Yağız, babasının verdiği cezayla ilk defa alışık olmadığı bir hayat yaşamaya başlar ve Evren’den intikam almak için ant içer.

Darmaduman 5. bölüm full izle! 26 Kasım Darmaduman tek parça FOX TV izle

Derin, babasının gelişiyle zor anlar yaşar. Babasının kestiği ceza çok ağırdır. Yardım aradığı bu süreçte Evren’in tepkisiyle sarsılırken, her şeye rağmen Kerem’den gelen yardım eli onu şaşırtır.

Hiç sahip olmadığı samimi aile ortamı, koruyup kollayan bir baba figürü ve ne olursa olsun yanında olan Kerem, Derin’de hiç tatmadığı yeni duygular uyandıracaktır. Yağız bir yandan intikam planları yaparken bir yandan da babasından ve Ruhi’den duyduklarıyla allak bullak olur.

Darmaduman 5. bölüm full izle! 26 Kasım Darmaduman tek parça FOX TV izle - Resim : 2

Aldığı darbelerle sarsılan Evren ve ona ihtiyacı olan ilgiyi verebilecek tek insan olan Ece, unutulmaz ve keyifli bir akşam geçirir fakat gece Ece’nin hiç beklemediği bir şekilde biter ve kolay kolay kapanmayacak izler bırakır. İçinde iyilik olmadığına inandığı tek insanın bambaşka bir tarafına şahitlik eden Ece, insanları çok yanlış değerlendirdiğini fark edecektir.

Darmaduman 5. bölüm full izle! 26 Kasım Darmaduman tek parça FOX TV izle ile ilgili etiketler Darmaduman Dizisi

Sitene Ekle