Gündem

Dardanel'den manidar 'makarna' reklamı için özür geldi

Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası'nda dün akşam İtalya'ya 3-0 mağlup olduğu maç önesinde Dardanel'in yayınladığı reklam büyük tepki çekmişti. Dardanel, söz konusu reklamı kaldırarak, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada özür diledi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Su ürünleri konservesi sektöründeki en önemli şirketlerden biri olan Dardanel, Avrupa Şampiyonası'nda oynanan Türkiye-İtalya maçı öncesi yaptığı tepki çeken bir paylaşım yaptı.

Milli Takım'ın Roma Olimpiyat Stadı'nda oynadığı maç öncesi yaplan paylaşım büyük tepki çekti. 

ÖZÜR DİLEDİLER

Şirket, bugün reklamı silmesinin ardından Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, başta kadınlar olmak üzere tüm kamuoyundan özür dilediğini bildirdi. 

Açıklamada, 'söz konusu reklamın dikkatten kaçtığı ve kurum kültürünü yansıtmadığı' ifade edilerek, reklamı hazırlayan kişiler ile ilişiklerinin kesildiğini açıkladı.

 

 

Günün Videosu
Muğla'da bir haftadır devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları vatandaşların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyor. Ekipler ve gönüllü vatandaşlar canla başla gece-gündüz demeden alevlere müdahale ediyor. Yangın gece saatlerinde İHA ekibi tarafından havadan drone ile görüntülenirken, gecenin karanlığını alevler aydınlattı. İşte o anlar...