Medya |

'Darbecilere Audi'li önlem' fotoğrafı başlarını yaktı! Üst düzey yöneticinin işine son verildi

Doğuş Medya Grubu'nda 'Darbecilere Audi'li önlem' fotoğrafını paylaşan Songül D. işten çıkarıldı

15 Temmuz darbe gecesi önlem olarak NTV ile aynı binada yer alan Audi'nin satış galerisindeki araçların binayı çevrelemesi sosyal medyadan yayılınca 2 isim de işinden oldu...

15 Temmuz'u 16 Temmuz'a bağlayan gece yaşanan tarihi darbe kalkışması ile CNN Türk ve TRT binaları basıldı. NTV binasında da o gece önlem olarak Audi arabalar helikopter inebilecek her alana konuşlandırıldı.
Yönetimi kızdırdı
Ancak bu durum Doğuş Yayın Grubu Satış Pazarlama'da görev yapan Songül D. tarafından fotoğraflanarak sosyal medyadan neredeyse tüm internete yayıldı. Hal böyle olunca, Audili fotoğrafların internet sitelerine yayılması yönetimi kızıdırdı. Alınan jet bir kararla Dilsiz'in işine son verildi.


İşten çıkarma kurumsala da sıçradı

Songül D. tarafından sosyal medyadan internet sitelerine yayılan fotoğraf, sadece onu işinden etmedi. Durumu "skandal" olarak nitelendiren yönetim, 7 yıldır Doğuş Grubu'nda görev yapan Kurumsal İletişim Direktörü Beyza Karaoğlan'ı da işten çıkardı.

260720161825491015478_3.jpg

Ali Taran ile evli

Gerekçe de mevzusu geçen fotoğraf ve haberler hakkında herhangi bir girişimde bulunmaması oldu. 2014 yılında kurumsal iletişimin başına geçirilen Karaoğlan, ünlü reklamcı Ali Taran ile 18 Mart 2016 tarihinde sade bir nikah töreniyle dünya evine girmişti...