Dünya

Dağa tırmanan çift 2.000 metre yükseklikte ilişkiye girdi: Panoramik kameraya yakalandılar!

Avusturya'da Nock dağına tırmanan bir çiftin mola verdikleri sırada yaptıkları şoke etti. 2.000 metre yüksekliğe çıktıktan sonra ara veren çift ilişkiye girdi. O anlar panoramik kameralara yakalandı. Kendilerinin görüntülediğini fark etmeyen çiftin o anları ülkede büyük ses getirdi.

vusturya'nın Nock dağında bir çift, dağa tırmandıktan bir süre sonra manzara karşısında 2.000 metre yüksekte mola verdi.

Kısa bir süre sonra ilişkiye girmeye başlayan çift, kendilerini görüntüleyen panoramik kameralardan habersizdi.

"EN AZINDAN YÜZLERİNİ KAPATMALILARDI"

Sondakika'da yer alan habere göre; ilişkiye giren çift 20 dakika sonra giyinerek yürüyüşlerine devam ettim. Yasak olmasına rağmen görüntüler yayınlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan yetkililer, kameraların kişilerin kimliklerini tespit edip kişisel haklarının ihlal edilemeyecek şekilde ayarlandığını bu nedenle görüntüyü yayınlayan kişi ve veya kişilerim en azından ilişkiye giren çiftin yüzlerini kapatmaları gerektiğini söyledi.

UYARI TABELALARI OLMALI

Yetkililer ayrıca, belli mesafelerde dağın kamera ile izlendiğine dair uyarıların olması gerektiğini söyleyerek, çiftin hiçbir şekilde bu durumdan sorumlu tutulamayacağını söyledi

Günün Videosu
İngiltere'de Basildon şehir merkezinin orta yerinde bir adam yarı çıplak vaziyette trafik ışıklarına bağlandı. Caddeden geçen araçların korna çalarak tepki gösterdiği olaya kimileri kahkahalarla güldü. İlginç olay sosyal medyada paylaşılınca adamın direğe bağlanma nedeni ortaya çıktı. Bakın talihsiz adam neden direğe bağlanmış...