Spor

Cüneyt Çakır'dan Emre'ye kırmızı kart!

Fenerbahçe'nin yedek kulübesinde bulunan Emre Belözoğlu, Serdar Aziz'in yerde kaldığı pozisyonda faul çıkmaması üzerine hakeme itirazlarda bulundu. Bu sırada Sörloth'la da bir diyaloğa giren Emre'ye Cüneyt Çakır sarı kart gösterdi. Ancak oyuncu itirazlarını sürdürünce hakem ikinci sarıdan kırmızı kartını çıkardı. Emre ile tartışan Sörloth da sarı kart gördü.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu'nun siniri başına iş açtı. 

Kupa rövanşında 6. dakida Trabzonspor karşısında 1-0 geriye düşen sarı lacivertli takımın kaptanı 22. dakida hava topu mücadelesinde yerde kalan Serdar Aziz lehine faul çalınmamasına tepki gösterdi. 

Bu sırada Sörloth'un parmağını dudaklarına götürüp sus işareti yapması ile daha da sinirlenen Emre Belözoğlu, hakemden sarı kart gördü.

Ancak Emre itirazlarına devam etti. 

Bunun üzerine Cüneyt Çakır ikinci kez sarı kartını çıkardı. Sonra da kırmızı kartını gösterip Emre'yi yedek kulübesinden soyunma odasına gönderdi. 

Emre'nin kırmızı görmesinin ardından bu duruma gülerek tepki gösteren Sörloth ise sus işareti yaptığını belirten Cüneyt Çakır tarafından sarı kartla cezalandırıldı.