Popüler Haberler |

Cüneyt Arkın cenaze töreni ne zaman, saat kaçta? Cüneyt Arkın cenazesi hangi camiden kalkacak?

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Cüneyt Arkın, 85 yaşında hayatını kaybetti. Sanat dünyasını ve hayranlarını yasa boğan ölüm haberinin ardından Arkın'ın cenaze töreninin ne zaman ve nerede olacağı büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Cüneyt Arkın cenaze töreni ne zaman, saat kaçta? Cüneyt Arkın cenazesi hangi camiden kalkacak? Ayrıntılar haberimizde...

Türk sinemasının en değerli isimlerinden Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Arkın'ın ölüm haberinin ardından, cenaze törenine dair detaylar araştırılmaya başlandı.  Peki, Cüneyt Arkın cenaze töreni ne zaman, saat kaçta? Cüneyt Arkın cenazesi hangi camiden kalkacak? Detaylar haberimizde... 

Türk sinemasının usta isimlerinden Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybettiği hastanenin Tıbbi Yürütme Kurulu Başkanı, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Ece,  “Dün gece yarısından sonra ambulansla kalp durması ile hastanemize başvuran sanatçımız maalesef yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Ailesi başta olmak üzere sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Kalp durmasıyla geldiği için büyük ihtimalle kardiyak bir problem olmuştur ve belli bir yaştan sonra kalp kasları da çok kuvvetli olmadığı için kardiyak bir sebep daha doğrusu hem kardiyak hem de solunum sebep diye düşünebiliriz. Akciğerlerin hasarlı olması kardiyak olarak da kalbe yük bindiriyor. Bu nedenle tabii ki yaşlılığın verdiği etkiyle de organlar kuvvetli değil. Son günlerde herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığıyla ilgili bilgim yok ama zannediyorum daha ayrıntılı açıklamayı ailesi yapacaktır” ifadelerini kullandı.

CÜNEYT ARKIN CENAZE TÖRENİ NE ZAMAN, HANGİ CAMİDEN KALKACAK?

Tamer Yiğit yakın dostu Cüneyt Arkın'ın 30 Haziran Perşembe günü saat 10.00'da AKM'de düzenlenen törenin ardından öğle namazına müteakip Teşvikiye Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacağını söyledi.