Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret edince dayak yemişlerdi: İki kardeş tutuklandı

Tekirdağ'da alkollü olduğu iddia edilen 2 kardeş, önce çevredekilere ardından da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretler yağdırdı... 2 kardeş, çevredeki vatandaşlar tarafından dövüldü. Olay sonrası 2 kardeş, tutuklandı.

Tekirdağ'da alkollü oldukları ileri sürülen Batuhan Kaşcı ile kardeşi Doğukan Taşçı arasında motosikleti kimin kullanacağı konusunda tartışma çıktı. Kardeşlerden biri motosiklete binerken, diğeri ise motosikletten inip bir anda sokak ortasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çevredeki vatandaşlara hakaret etmeye başladı.

Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret edince dayak yemişlerdi: İki kardeş tutuklandı

Daha sonra motosiklete binen iki kardeş hareket ederken, bir vatandaş ise duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine tekrar motosikletten inen kardeşlerden biri, tepki gösterip kendisini uyaran vatandaşa saldırdı. Olaya dahil olan çevredekiler ise iki kardeşi tekme- tokat dövdü. Daha sonra araya giren bazı vatandaşlar, darbedilen kardeşleri bölgeden uzaklaştırdı.

Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret edince dayak yemişlerdi: İki kardeş tutuklandı - Resim : 2

TUTUKLANDILAR

İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, Batuhan ile Doğukan Taşçı kardeşleri gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından bugün Çerkezköy'de adliyeye sevk edilen kardeşler 'Cumhurbaşkanı ve devlete hakaret' suçundan tutuklandı.

 

 

Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret edince dayak yemişlerdi: İki kardeş tutuklandı ile ilgili etiketler Tekirdağ küfür dayak