Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi, KYK yurtlarında internet kotaları artırılıyor

Trabzon'da gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerin yurtlardaki internet kotalarının yetmediğini söylemesi üzerine konuyu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaploğlu'na yönlendirdi. Bakan Kasapoğlu, "Zaten Cumhurbaşkanımıza konuyu arz ettik. İnşallah önümüzdeki dönem itibariyle internet kotasıyla ilgili arttırım yapıyoruz" dedi.

Trabzon'un Akçabat ilçesinde düzenlenen 'Gençlik Buluşması'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerin sorularını yanıtlayıp, taleplerini dinledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, buluşmada gençlerin KYK Yurtları’ndaki internet kotalarının kendilerine yetmediğini söylemesi üzerine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaploğlu’na seslenerek “Mehmet bey bu cevap sana yakışır” göndermesinde bulundu.

Kasapoğlu, “Zaten Cumhurbaşkanımıza konuyu arz ettik. İnşallah önümüzdeki dönem itibariyle internet kotasıyla ilgili arttırım yapıyoruz” cevabını verdi. Erdoğan da “Evelallah, inşallah en güzel şekliyle internette öğrencilerimizi rahatlatacağız, bugüne kadar olduğu gibi” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi, KYK yurtlarında internet kotaları artırılıyor ile ilgili etiketler KYK yurt internet kotası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu