Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçimin tarihi belli Haziran 2023! Boşuna çabalamayın...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu. Muhalefetin erken seçim çağrılarına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yatıyorlar kalkıyorlar erken seçim... Seçimin tarihi belli Haziran 2023! Boşuna çabalamayın" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Ülkemizi seven bizi de seviyor, ülkemize düşman olan bize de düşman...

Ülkemize yöneltilen her saldırının hedefinde AK Parti'nin olması tesadüf değil. AK Parti ile Türkiye'nin kaderi bütünleşmiştir.

ERDOĞAN'DAN 2053 MESAJI

2023 seçimleri 19 yılın ardından ülkemizin geldiği seviyeyi 2053 vizyonuna bağlanması açısından çok kritik. Her haneye kadın kollarımızla gençlik kollarımızla gireceğiz, kazanmadık gönül bırakmayacağız.

GENÇLERE MESAJ

Gençlerimizi gelecek konusunda kendilerine destek verecek tek partinin AK Parti olduğuna ikna edeceğiz. Partimize yapılan saldırıların asıl amacının ülkemizi kalkınma rayından çıkarmak olduğunu anlatacağız.

ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Yatıyorlar kalkıyorlar erken seçim diyorlar. Seçimin tarihi belli. Haziran 2023'tür. Boşuna çabalamayın.

Türkiye, demokraside ve kalkınmada büyük gayretler ve fedakarlıklar neticesinde elde ettiği kazanımlara sıkı sıkıya sahip çıkma iradesinden taviz vermedi, vermeyecek."

Günün Videosu
Muğla'nın Milas ilçesinde dün akşam başlayan ve Bodrum'a da sıçrayan yangın etkisini hala sürdürüyor. Yangın Bodrum'da 3 mahalleye ulaşırken Aşağı Mazı Mahallesi'nde vatandaşlar Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Öte yandan Bodrum'un Umurça ve Kumbahçe mahalleleri ile İçmeler yolu güzergahındaki makilik ve ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.