Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Konya'da görüştü. İki lider baş başa yaptıkları görüşmede ilişkilerin yanı sıra bölgesel meseleleri ele aldı.

Konya'da düzenlenen 5'inci İslami Dayanışma Oyunlarının açılış töreni öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev bir araya geldi.

İki lider baş başa bir görüşme gerçekleştirdi. Erdoğan ile Aliyev'in görüşmesinde Türkiye-Azerbaycan ilişkileri ve bölgesel konular ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İKİLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılış töreni sonrası 5. İslami Dayanışma Oyunları için Konya’ya gelen Cezayir Başbakanı Eymen bin Abdurrahman, İslami Dayanışma Spor Federasyonu Başkanı Prens Abdülaziz bin Turki el-Faysal ve Filistin Başbakanı Muhammed Iştiyye ile ayrı ayrı görüştü. Erdoğan, ikili görüşmelerin ardından Konya'dan ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü ile ilgili etiketler cumhurbaşkanı erdoğan İlham Aliyev konya islami dayanışma oyunları

Sitene Ekle