Gündem |

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hırsızlara imkan vermeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Akit kameralarına konuştu. Erdoğan, "Milli görevinizi, demokrasi görevini gelin İstanbul'daki oy kullanma mahallinde icra edin. Dolayısıyla da hırsızlara imkan vermeyin." dedi.

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Esnaf ve Sanatkarları İftar Programı'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeniakit.com.tr kameraları aracılığıyla 23 Haziran seçimlerine dair İstanbullulara çağrı yaptı: "Milli görevinizi, demokrasi görevini gelin İstanbul'daki oy kullanma mahallinde icra edin. Dolayısıyla da hırsızlara imkan vermeyin."

HIRSIZLARA İMKAN VERMEYİN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniakit.com.tr'ye, Yüksek Seçim Kurulu'nun kararıyla 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul seçimlerine dair açıklamalarda bulundu. İstanbullu seçmenlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, oy kullanmanın milli bir görev olduğunu vurgulayarak, "Hırsızlara imkan vermeyin." dedi.

'MİLLİ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN'

Erdoğan, "Özellikle bayram sebebi ile memleketlerine gidecek olan vatandaşlarıma diyorum ki: Ya memlekete gitmeyin veya gidecekseniz de bayram ertesi tekrar buraya dönün." dedi. Erdoğan açıklamasında oy kullanmanın milli bir görev olduğunu vurgulayarak şu şekilde devam etti:

"Milli görevinizi, demokrasi görevini gelin İstanbul'daki oy kullanma mahalinde icra edin. Dolayısıyla da hırsızlara imkan vermeyin."