Gündem

Çukur dizisinde büyük final öncesi şoke eden karar! Show Tv Çukur yeni bölümü neden yayınlamadı?

Show Tv'nin Çukur 4. sezıon 37. bölüm kararı herkesi şoke etti. 17 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanması beklenen Çukur ekrana gelmedi. Büyük final öncesi alınan bu karar dizinin izleyenlerini üzdü. Peki Show Tv Çukur yeni bölümü neden yayınlamadı?

Çukur dizisinde büyük final öncesi şoke eden karar! Show Tv Çukur yeni bölümü neden yayınlamadı? 4. sezon 37. bölümü ile izleyenlerin merakla beklediği Aras Bulut İynemli'nin başrolünde olduğu Çukur dizisi 17 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı neden yayınlanmadı?

Celasun, Karaca ve Emmi ayrılıklarının ardından Çukur dizisi hayranları adeta şok üstüne şok yaşamıştı.

Tüm bu gelişmelerin ardından reyting rekorları kıran dizinin hayranları 129. yeni bölümü (Çukur 4. Sezon 37. Bölüm) merakla beklemeye başlamıştı ancak Show TV’nin aldığı karar şoke etti. Show TV’de Pazartesi akşamları ekranlara damga vuran Çukur dizisi 129. yeni bölümü yayınlanmayacak.

Pek ama Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi 129. yeni bölümü neden yayınlanmayacak?

Çukur 129. bölüm ne zaman? Çukur 17 Mayıs Pazartesi 4. sezon 37. bölüm  bugün başlayacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı çıktı mı? - Haberler |  Haberler.com

7 Haziran’da final bölümüyle son kez izleyicinin karşısına çıkacak olan Çukur dizisi yeni bölümü 24 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Çukur dizisinin yeni bölümünün yerine ise Show TV’de 17 Mayıs Pazartesi akşamı Öldürme Arzusu ve Gizli Kod filmleri ekranlara gelecek.

Çukur bu hafta neden yok? Çukur 4. sezon 37. bölüm ne zaman?

Çukur 4. Sezon 37. Bölümünün 1 hafta ertelenmesi dizinin hayranlarını üzdü.

Çukur dizisi final bölümü ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken yeni bölümlerde heyecan ve aksiyon dolu sahneler yer alacak.