Popüler Haberler |

Çukur 65. bölüm fragmanı izle! Azer ne istiyor?

Çukur 65. bölüm fragmanı izle! Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çukur, 64. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. 6 mayıs akşamı yayınlanan son bölümde; Azer kardeşinin intikamı için Koçovalı ailesinden 5 milyon para istiyor. Uluç reisin hain olduğunu öğrenen Cumali, ne yapacağı konusunda kararsız kalıyor. Yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Çukur 65. bölüm fragmanı izle! Azer ne istiyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

Çukur 65. bölüm fragmanı izle! Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, bu akşam 64. son bölümüyle ekranlara geldi. 6 Mayıs akşamı yayınlanan yeni bölümde; Yamaç ile Aliço ölümün kıyısından dönerken, Cumali bütün düşmanlarından intikam almak için işe koyuluyor. Azer Kurtuluş, İdris Koçovalı'dan oğlunun hayatı için kan parası istiyor. Uluç reisin hain olmasından en büyük üzüntüyü kızı Damla yaşıyor.Yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Çukur 65. bölüm fragmanı izle! Azer ne istiyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

ÇUKUR 65. YENİ FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çukur yeni bölüm fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

İdris ve Meliha Yüzüklü’nün aslında Yücel olduğunu öğreniyor. Yücel, Savaş ve adamlarını Salih’in mekanında öldürtür. Amacı Koçovalılar’ın karşısına yeni bir düşman çıkarmaktır. Cumali Nejat’ın peşine düşer. Nejat’ın ailesini acımasızca yokeden Cumali sonunda Nejat’ın kafasına silahı dayar ve ona Yücel’in nerede olduğunu sorar.

YÜCEL’DEN ALİÇO’YA TEKLİF!

Aliço, Yücel’in verdiği adrese gider. Yücel Aliço’nun çok iyi bir insan olduğunu söyleyerek “Onlarla ne işin var” der. Yücel başkalarının sevdiklerini yok ettiğini söyleyerek, her şey bittiğinde Koçovalılar da yok olacak. Ama sen iyi bir adamsın. Sen de onlarla birlikte yok olma, benimle gel” der.

YAMAÇ İMDADA YETİŞİYOR

Yücel’in tüm ısrarları karşısında Aliço onunla gelmeyeceğini söyler. Yücel, sonunda Aliço’yu Koçovalılara bırakmayacağını söyleyerek Aliço’ya silahını doğrultur. Aliço çok korkmuştur. Bu sırada Yamaç ortaya çıkarak silahını ateşler ve Yücel’i kolundan vurur. Ne olduğunu şaşıran Yücel son bir hamle ile Yamaç’a ateş etmeye çalışır ancak Yamaç silahını apeş peşe ateşler. Yücel yere yığılır. Aliço Yamaç’ı görünce çok sevinir. Ancak herkes Yücel’in öldüğünü sanırken o gözlerini açar.

YÜCEL BU KEZ ALİÇO’YU VURUYOR

Silahını yerden alan Yücel namluyu Aliço’ya doğru çevirir. Aliço Yücel’in ölmediğini görünce şoke olur. Yamaç’a “Ölmemiş, ölmemiş geliyorum” diye bağırır. Yamaç Aliço’nun yanına gelmek için bulunduğu binaya atlayacak olmasından dolayı buna şiddetle karşı çıkar. Yapma diye bağırmasına rağmen Aliço, Yamaç’ın olduğu binaya doğru atlar. Binaya elleriyle asılı halde kalan Aliço’ya Yamaç yardım eder. Fakat Yücel silahını Aliço’ya çevirmiştir. Yücel,

Yamaç tekrar ateş etmek üzere silahını doğrultan Yücel’e onu değil beni öldür der ancak Yücel “Kuralı biliyorsun ” der ancak bu sırada Cumali Yücel’e ateş eder. Yücel kaçmaya çalışırken Cumali arkasından tekrar ateş eder. Yücel yere yığılır. Bu sırada Yamaç Aliço’yu daha fazla tutamayacağını anlar. Cun-mali’ye yardıma gelmesini söyler. Cumali Aliço’nun yaptığı gibi Yamaç’ın olduğu binaya atlar ve ikisi birden son bir gayretle Aliço’yu kurtarır.

Fakat Yücel yine kurtulmuştur. Arabasıyla kaçar. Yamaç ve Cumali Aliço’yu hastaneye kaldırırlar. Yücel, Remzi’nin yanına gelir. Yücel üzerine giydiği çelik yelek sayesinde kurtulmuştur. Ancak Yücel’in kaburgalarında çatlak vardır. Remzi hastaneye gitmesi gerektiğini söyler ancak Yücel karşı çıkar. Remzi’den tanıdığı birileri varsa çağırmasını ister.

Emmi kahveye gelir. Selim ve Salih’e öğrendikleriyle ilgili bilgi verir. Savaş’ın abisi olan Azer’in psikopat biri olduğunu anlatır. Salih, kapışacaklarını söylediğinde Emmi bunu yapmasının mümkün olmadığını Azer’in yedi sülalesi ve adamları ile birlikte İstanbul’a geldiğini söyler. Emmi ne yapacakları ile ilgili planını açıklar.

NEJAT: BİR HAİN DAHA VAR!

Cumali, Nejat’ı tuttkları yere gelir. Metin ve Kemal’i babasının yanına yollar. Daha sonra Nejat’ın yanına gider. Nejat’a Yücel’in yeniden kaçtığını ve nereye gitmiş olabileceğini sorar. Nejat olumsuz anlamda başını sallar. Cumali “madem bilmiyorsun işime yaramazsın” diyerek silahını çıkarır. Nejat Yücel’in yerini bilmediğini ama bir hainin daha olduğunu itiraf ediyor. Cumali kim olduğunu sorunca “Uluç Reis” der. Cumali şoke olur.