Popüler Haberler

Çukur 4. sezon 36. bölüm izle

Çukur 4. sezon 36. bölüm sansürsüz tek parça full izle olarak yayında. 10 Mayıs akşamında Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin son bölümü Puhu platformunda. Çukur 4. sezon 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli ile Erkan Kolçak Köstendil’in oynadığı Çukur dizisinin 4. sezon 36. son bölümü 10 Mayıs Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur son bölümünde; Karaca’nın acısını yüreğinde yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamayarak herkesi duygulandırır. Bu anlar ise Efsun bir an olsun sevdiği adam Yamaç’ı yalnız bırakmaz.

Ayşe, kızı Karaca’nın acısıyla tüm aileyi derinden etkiler. Yas tutmakta olan Vartolu da derinden sarsılmıştır. Yamaç ile Cumali de Vartolu’yu bu zor gününde yalnız bırakmazken Koçavalı kardeşlerin yeniden bir araya gelmesi Cumali Amca’yı oldukça korkutur.

Bir kez daha ölüm acısıyla sarsılan Koçovalılar, kendini bu olaylardan sorumlu tutan Vartolu’nun sözleri ile büyük bir yıkım yaşar. Geçmişte kalan hesaplar teker teker yeniden ortaya çıkarken herkes yaptığı hataların bedeli ile yüzleşir.

Koçovalılar ile birlikte Çukur mahallesi yeniden aile olmanın sınavını vermektedir. Amca da kendini bu olayların dışarında bırakmak için yeni planlarını devreye sokmaya hazırlanırken Koçovalı kardeşler artık son intikam yeminlerini etmiştir. Artık Amca ile Koçovalılar arasında hesaplaşmanın vaktidir.

ÇUKUR 4. SEZON 36. SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle

Yorumlar