Popüler Haberler

Çukur 17 Mayıs Pazartesi bu akşam var mı? Çukur yeni bölüm neden yayınlanmadı?

Çukur 17 Mayıs Pazartesi bu akşam var mı sorusunun yanıtı belli oldu. Pazartesi akşamlarında Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin 129. yeni bölümünden üzen haber geldi. İzleyenler ise Çukur neden yayınlanmadı sorusuna yanıt aradı.

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan fenomen dizisi Çukur’un yeni bölümünden izleyenleri kahreden bir haber geldi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli ile Erkan Kolçak Köstendil’in oynadığı Çukur dizisinin bu hafta ekranlarda olmayacağı belirtildi.

17 MAYIS ÇUKUR YENİ BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI?

Show TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur 4. sezon 37. bölümü ile 17 Mayıs Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlanmayacak. Çukur’un yayınına bayram haftası nedeniyle 1 hafta ara verildiği ifade edildi.

Çukur dizisinin 4. sezon 37. yeni bölümünün gelecek hafta 24 Mayıs Pazartesi akşamında saat 20.00’da Show TV ekranlarında yayınlanacağı kaydedildi.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un son bölümünde; Koçovalı kardeşler yeniden birbirine kenetlendi ve Amca’dan intikam almak adına yemin etti. Cumali Amca bir kez daha Koçovalıların elinden son anda kaçmayı başarırken geride kalan Nedim, Vartolu tarafından öldürüldü.

Amca'yı ellerinden kaçıran Yamaç'ın, "Biz bitti demeden bitmez!" sözleri, Koçovalı kardeşlerin intikamlarından vazgeçmeyeceğini bir kez daha gözler önüne sererken yaşanacak büyük hesaplaşmada sonun ne olacağı şimdiden merak edilir bir hale geldi.

Çukurlular, genç yaşta kaybettikleri Karaca ve Celasun'u sonsuzluğa uğurlarken kızını kaybetmenin acısıyla sarsılan Ayşe, Karaca'nın ölümünden tüm Koçovalıları sorumlu tuttu. Ayşe'nin ağır sözlerinden sonra Cumali, Amca'ya saldırmak için harekete geçti. Kahvenin önünde Cumali'nin yolunu kesen Çukurlu gençler, ona katılmak istediğini söyleseler de, daha önce Amca'nın yanında yer aldıkları için hala büyük bir öfke duyan Cumali, herkese büyük tepki göstermekten geri kalmadı.

 

 

Yorumlar