Cristiano Ronaldo Fenerbahçe'de mi? Prensip anlaşması nedir?

Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’nin Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile prensip anlaşmasına vardığı iddiaları sosyal medyada çalkalanmaya başlandı. Peki, futbolda prensip anlaşması nedir?

Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’nin Manchester United forması giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile prensip anlaşmasına vardığı ve imzaların an meselesi olduğu iddiaları sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Ronaldo ile bir görüşme daha yapacağı ve maaş konusunda ufak pürüzler kaldığı belirtildi.

Maxi Gomez'in Trabzonspor'a transfer olmasıyla büyük bir transfer çalımı yiyen Fenerbahçe’nin yıldız transferi olarak Ronaldo’yu kadroya katmak için harekete geçtiği Ali Koç’un Portekizli oyuncu ile yüz yüze bir görüşme yaptığı kaydedildi.

Cristiano Ronaldo Fenerbahçe'de mi? Prensip anlaşması nedir?

Anlaşmanın ardından ücrete dair son pürüzlerin giderilmesiyle asrın transfer bombasının patlamak üzere olduğu iddia edildi.

Prensip Anlaşması Nedir?

Resmi imzadan, anlaşmadan hemen önce, genellikle sözlü olan, fakat sonucunda bir on protokol da imzalanabilen anlaşma çeşidi, prensip anlaşması olarak kabul edilir.

Cristiano Ronaldo Fenerbahçe'de mi? Prensip anlaşması nedir? ile ilgili etiketler Cristiano Ronaldo Fenerbahçe prensip anlaşması