Corendon Airlines, Altınordu'ya sponsor oldu!

Avrupa ve Türkiye’nin en önemli havayolları arasında yer alan Corendon Airlines, Altınordu Kulübü’ne “Geleceğe Uçuş” sponsoru oldu.

Türk futbolu için büyük önem taşıyan sponsorluk anlaşmasının imza töreni ise Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın ev sahipliğinde, Altınordu Futbol Kulübü Metin Oktay Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Çok sayıda medya mensubunun takip ettiği imza töreninde açıklamalarda bulunan Seyit Mehmet Özkan, “Corendon Airlines ile birlikte gelecek yolculuğuna başlıyoruz” dedi.

Özkan, “Altınordu, sloganı (İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu) olan ve bu toprakların çocuklarına gelecek umudunu vermek için yola çıkan bir organizasyondur” vurgusu yaparak, “İyi olmanın temel şartı süreklilik ve iyi dostlarla birlikte olmaktır. Petrol Ofisi, bizim ilk iyi dostumuz, yol arkadaşımızdı. Hemen ardından Axa Sigorta ve KİP gibi çok değerli iki dost edindik. Şimdi de Corendon Airlines ile birlikte gelecek yolculuğuna başlıyoruz. Yalnız olmadığımızı bilmek ve görmek, açıkçası bizleri çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“BİRLİKTE YÜRÜMEK ÇOK ÖNEMLİ”

Özkan, sponsor kelimesine çok sıcak bakmadığını, Corendon Airlines gibi değerli kurumları “Birlikte yürüdüğümüz” firmalar olarak nitelendirdiğini belirterek, “Bu kurumlar, bizim için formaya yapıştırılmış bir logodan ibaret değildir. Bizler, bu toprakların çocuklarını geleceğe taşımak için el ele verdik. O açıdan, attığımız her imza çok değerlidir. Corendon Airlines ile Altınordu, birbirlerine çok benzeyen iki kurum. Bu topraklarda doğup, yönünü Avrupa’ya çeviren ve spora gerçekten büyük değer veren Corendon Airlines’i yanımızda görmek bizleri çok mutlu etti. Altınordu ve Corendon Airlines birlikteliği, Altınordu gençlerinin gerçek futbol sahnesi olan Avrupa’ya daha fazla çıkmasını sağlarken, Uluslararası U12 İzmir Cup gibi Avrupa’nın en büyük gençlik turnuvasını bir kademe daha ileriyle taşıyacak. Sayın Yıldıray Karaer başta olmak üzere bu birlikteliğe emek veren herkese çok teşekkür ediyoruz ve birlikte geleceğe uçmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Corendon Airlines, Altınordu'ya sponsor oldu!

“GELECEĞE YATIRIM VİZYONUNA KATKI SAĞLAYACAĞIZ”

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

“Corendon Airlines olarak havacılık sektöründe yenilikçi vizyonumuz, üst düzey hizmet anlayışımız, uçuş destinasyonu çeşitliliğimiz ve geleceğe yönelik planlamalarımız ile birlikte fark yaratıyoruz. Bir Türk şirketi olarak ülkemizi yurtdışında gururla temsil ediyoruz. Ayrıca toplumsal değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde Türk sporunun en büyük destekçilerinden biriyiz. Ülkemizde faaliyet gösteren saygın ve köklü spor kulüplerine sponsorluk katkısı sağlıyoruz. Seyit Mehmet Özkan liderliğinde fark yaratan, bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştiren Altınordu Futbol Kulübü’nün sponsoru olmak, kendi alanında fark yaratan bir şirket olarak bizi çok mutlu ediyor. Biz de Altınordu Futbol Kulübü gibi Türk gençliğine güvenildiğinde en büyük başarıların elde edilebileceğine inanıyor, bu doğrultuda Altınordu Futbol Kulübü ile iş birliği yapıyoruz. Sponsorluk desteğimizin Altınordu Futbol Kulübü’nün geleceğe yatırım vizyonuna ve Türk futboluna büyük katkı sağlayacağına eminiz.

“U12 İZMİR CUP’A DE DESTEK VERECEĞİZ”
Çok uzun süreli olmasını dilediğimiz ‘Geleceğe Uçuş’ sponsorluğumuz kapsamında; logomuz ile birlikte Altınordu Futbol Kulübü formalarında yer alacak, ileri futbol eğitimi alan gençlerimizin, yurt dışındaki uluslararası gençlik turnuvalarına katılımlarını destekleyecek, konaklama ihtiyaçlarına yanıt verecek ve birlikte turnuva organize edeceğiz. Ayrıca dünyanın çok uzak bölgelerinden gelen çocukları futbol ve eğlencenin etrafında birleştiren, alt yaş futbol turnuvaları arasında çok saygın bir yere sahip olan U12 İzmir Cup’a da destek verecek, bu organizasyonun daha da renkli olmasını sağlayacağız. Tüm dünyada örnek bir takım olarak gösterilen Altınordu Futbol Kulübü ile birlikte hayata geçirdiğimiz sponsorluk anlaşması için başta Seyit Mehmet Özkan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.”

Altınordu Futbol Kulübü Metin Oktay Yerleşkesi’nde düzenlenen basın toplantısı, gerçekleştirilen imza töreni ve hatıra fotoğrafı çekimi ile birlikte sona erdi.
Bisiklet, basketbol, futbol, voleybol, hentbol, korfbol, buz hokeyi, beyzbol ve buz pateni gibi pek çok spor branşına sponsorluk desteği veren Corendon Airlines, 2020 yılı boyunca Türk sporuna katkı sağlamaya devam edecek.

CORENDON AİRLİNES HAKKINDA

Hollanda’da bir tur operatörü olarak kurulan Corendon, zamanla bünyesine havayolu, incoming ve otelleri katarak büyüyerek bir turizm grubuna dönüşmüştür. Kurulduğu ilk günden bu yana “Fark Yarat” sloganıyla girdiği havacılık sektöründe birçok örnek uygulamaya ve ilklere imza atan Corendon Airlines, 12 Nisan 2005’te Amsterdam’dan Sabiha Gökçen’e ve 4 Nisan 2012’de Gazipaşa Havalimanı’na yaptığı uçuşlar ile bu meydanlara ilk kez yolcu uçağı indiren Türk şirketi olmuştur. 2011 yılında kurulan Hollanda tescilli Corendon Dutch Airlines ve 2017 yılında kurulan Corendon Airlines Europe iştirakleri ile birlikte Avrupa içindeki ve Türkiye’deki popüler tatil destinasyonlarına uçuşlar düzenleyen Corendon Airlines, 45 ülkede 145 ülkeye uçan uluslararası bir havayolu konumuna gelmiştir. 2020 itibarıyla 3 farklı havayolu filosundaki 40 uçağıyla operasyonlarına devam eden Corendon Airlines, yılda 4 milyon yolcu sayısı ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da önemli bir havayolu pozisyona yükselmiştir.

Corendon Airlines, Altınordu'ya sponsor oldu! ile ilgili etiketler Altınordu Futbol Kulübü Corendon Airlines sponsor