Magazin

Çok konuşulacak röportaj... Armağan Çağlayan sordu, Deniz Seki yanıtladı!

Bu özel röportaj Türkiye’deki tüm basın organlarına aynı anda dağıtılacak.

2014’te girdiği Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nden 5 Haziran’da tahliye olan Deniz Seki, özgürlüğe kavuşmasından 1 hafta sonra içini Armağan Çağlayan’a döktü.

Sevdikleriyle hasret giderdikten sonra menajeri ünlü iletişimci Özgür Aras’ın özel organizasyonuyla geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’la bir araya gelen Deniz Seki, hakkında merak edilen her şeyi tüm samimiyetiyle Armağan Çağlayan’a anlattı. Tüm televizyon, gazete, dergi ve medya mensuplarına eşit durmak adına yapılan bu özel röportaj Türkiye’deki tüm basın organlarına aynı anda dağıtılacak.

Deniz Seki, televizyoncu kimliğiyle olduğu kadar samimi röportajlarıyla da hafızalarda yer edinen Armağan Çağlayan’la çok özel bir organizasyonla bir araya geldi. Menajeri Özgür Aras’ın düzenlediği organizasyon için adeta bir televizyon stüdyosuna dönüştürülen otel odasında gerçekleştirilen röportaj esnasında Armağan Çağlayan’ın cesur sorularına tüm açık yürekliliğiyle cevap veren Deniz Seki sohbet sırasında sık sık duygusal anlar yaşadı.

Hislerini “Çok mutluyum ama bir tarafım buruk” cümlesiyle anlatan Deniz Seki, röportajı sırasında sevenlerine sık sık teşekkür etti. Armağan Çağlayan’a “Bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum” diyen Deniz Seki’nin hakkında merak edilen soruları cevapladığı unutulmayacak sohbeti, önümüzdeki günlerde hem yazılı hem görsel basına aynı anda servis edilecek.

Gerçek bir televizyon programı formatında hazırlanan, 55 dakika uzunluğundaki Deniz Seki ve Armağan Çağlayan buluşması ulusal ve yerel basına Deniz Seki‘nin bir mektubu ile ulaştırılacak. Tüm Deniz Seki, yaşadıkları boyunca hep yanında olan basın mensuplarına mektubunda şöyle sesleniyor: “Değerli yol arkadaşlarım, bu zorlu yolculuğumda hep yanımda oldunuz, sesim oldunuz, ayakta durmamı sağladınız. Hepinize teşekkürü bir borç bilirim. Birinizi diğerinden ayırmam mümkün değildi. Ne bir televizyonu ne bir gazeteyi ne bir dergiyi. Ne de basın emekçisi herhangi bir arkadaşımı. Ama her şeyi de anlatmam gerekiyordu tüm samimiyetimle... Bu röportaj, hepinize aynı anda ulaşacak... Benden çıktı, artık size ait…”

Ulusal kanallar dışında Deniz Seki ve Armağan Çağlayan ‘ın buluşması 55 yerel televizyon kanalında, youtube, facebook ve bir çok dijital platform üzerinden de program olarak da yayınlanacak…

Medyatava