Yaşam |

Çocuğunu öldüresiye döven cani babanın ifadesi dehşete düşürdü: Bir anlık sinirle darp ettim!

Gaziantep'te 2 aylık bebeğini öldüresiye döven cani baba Yunus Göç'ün emniyete verdiği ifade ortaya çıktı. Sosyal medyada infial yaratan o anlar için Göç, "Daha önce hiç şiddet uygulamamıştı. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darp ettim." diyerek kendini savundu. Göç'ün eşinin ise daha önce kendisi için uzaklaştırma kararı çıkarttığı öğrenildi.

Gaziantep'te 2 aylık bebeğine hakaretler ederek öldüresiye döven baba Yunus Göç, skandal anların sosyal medyada paylaşılması üzerine tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

SUÇLAMAYI KABUL ETTİ

Kafa tasından ağır darbeler aldığı için yoğun bakımda minik Cihan’ın tedavisi sürerken cani babanın emniyette verdiği ifade ortaya çıktı. Yunus Göç'ün ifadesinde çocuğunu bir anlık sinirle dövdüğünü belirtirken suçlamayı kabul ettiği öğrenildi.

 

"AĞLAMAYA BAŞLAYINCA BİR ANLIK SİNİRLE ONU DARP ETTİM"

Çocuğu mama vermek için kucağına aldığını ifadesinde belirten Göç, “Mama vereceğim esnada birden ağlamaya başladı. Daha önce hiç şiddet uygulamamıştım. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darp ettim. Pişmanım. Suçlamayı kabul ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

EŞİ DAHA ÖNCE UZAKLAŞTIRMA KARARI ALMIŞ

Ocak ayında eşinden şiddet gördüğü için ailesinin yanına sığınan bebeğin annesi Semra Göç’ün kocası hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

 

BOŞANMA DAVASI DA AÇMIŞ...

Aile büyüklerinin araya girmesinin ardından Semra Göç, tekrardan evine dönüyor.. Anne Göç’ün eşine karşı 4 ay önce açtığı boşanma davasından 2 ay önce aile büyüklerinin araya girmesiyle vazgeçtiği öğrenildi.

Sitene Ekle