Medya

CNN Türk'te papyonlu şov! Maria'yı ABD'ye davet etti, şarkı söyledi, şimdi de zeybek oynadı...

CNN Türk ekranlarında Mehmet Çilingiroğlu şov devam ediyor. Ahmet Hakan şimdi de süper ikiliyi buldu. Tarafsız Bölgede son zamanların daimi konuğu olan papyonları ile ünlü profesörün ardından şimdi de babası Türk olan Rus gazeteci Maria Gladkikh adeta programın gediklisi oldu. Biraz koronavirüs çokça muhabbet yapılan programda Çilingiroğlu, Rus gazeteci için şimdi de Zeybek oynadı... İşte koronavirüs gündemi ile yapılan ancak Tarafsız Bölgeyi muhabbet programına dönüştüren o anlar... 

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Ahmet Hakan'ın CNN Türk ekranlarında hazırladığı Tarafsız Bölge programında Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nun şovu devam ediyor. 

Koronavirüs salgınının ilk günlerinde yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen Çilingiroğlu daha sonra Tarafsız Bölge'nin adeta gediklisi haline geldi. 

Her programın ikinci bölümünde ekranda arzı endam eden Çilingiroğlu, koronavirüsle ilgili verdiği bilgilerden çok söylediği şarkılar, danslar ile dikkat çekiyordu.

Son zamanlarda Tarafsız Bölge'de Çilingiroğlu gibi programın gediklisi haline gelen bir isim daha var. Rusya'da gazetecilik yapan Maria Dilek Gladkikh. 

Babası Türk olan Gladkikh akıcı Türkçesi ile dikkat çekerken son programlarda Çilingiroğlu'nun genç kadına yönelik komplimanlarının ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak Gladkikh'in Türkçe'ye olan hakimiyetini öven Çilingiroğlu, daha sonra Türkiye'de salsa ve mangal için söz aldı. 

Sonraki programda genç kadını ABD'ye davet eden Çilingiroğlu pazartesi akşamı ise Rusya'ya geleceğini söyledi ve Gladkikh'ten bale yapmasını istedi. Sonra da bir anda ayağa kalkıp Zeybek oynamaya başladı.