Cinayet şüphelisi Yekta Gözen Arnavutluk'ta tutuklandı! Türkiye'ye iade edilmeyi bekliyor!

İşadamı Fehmi Öztürk'ü muşta ile sol gözünden yaralayan Cem Özmüş, 15 Temmuz'da Kartal'da öldürülmüştü. Polisin aradığı şüpheli Yekta Gözen, cinayet gecesi Arnavutluk'a uçakla kaçmıştı. SuperHaber'in yazdığı esrarengiz cinayet zanlısı Yekta Gözen'in, önceki hafta Arnavutluk'un başkenti Tiran'da sahte Yunanistan pasaportu ile yakalandığı ve cezaevine konulduğu öğrenildi.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

MEVLÜT YÜKSEL/ÖZEL HABER

50 milyon dolarlık dolandırıcılık ve kumpas olayında, işadamı Fehmi Öztürk'ü darp eden Cem Özmüş,15 Temmuz'da Kartal Cevizli'de öldürülmüştü. Cinayet sonrası polisin yaptığı araştırmada, işadamı Öztürk'ün davalı olduğu ortağı Fırat Muşlu'nun eski koruması Cem Özmüş'ü motosikletle olay yerine gelen bir kişi tarafından vurulduğu tespit edilmişti.

KATİL ZANLISININ YEKTA GÖZEN OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİ!

Cinayet sonrası, SuperHaber'in yaptığı araştırmalar sonucunda elde ettiği bilgilere göre, Yekta Gözen adlı bir kişinin cinayetin bir numaraları şüphelisi olarak arandığı anlaşılmıştı. Polis kayıtlarında 18 farklı suç kaydı bulunduğu bilinen Gözen'in çok iyi motosiklet kullandığı, cinayette kullanıldığı iddia edilen motosikleti Maltepe Yalı Mahallesi Eğitimciler Çıkmazı’nda bulunan bir otoparktan çaldığı belirlenmişti. Otoparkın sorumlusu olarak çalışan Serdar Bal olay sonrası polise verdiği ifadede, Yekta adlı bir kişinin 15 Temmuz gecesi saat 00:30 sıralarında otoparka gelerek daha önce bıraktığı motosikleti alarak ayrıldığını ve yarım saat sonra gelerek aynı motosikletin yanı sıra başka bir araçla geldiğini belirtti. Bal, ifadesinin devamında Yekta adlı kişinin motosikleti bıraktıktan sonra otoparkın ofis kısmına gelip kamera kayıt cihazını aldığını ve plakasını alamadığı bir araçla uzaklaştığını sözlerine eklemişti.

ZANLI YEKTA GÖZEN CİNAYET SONRASI ARNAVUTLUK'A KAÇMIŞTI!

Yekta Gözen'in, cinayetin işlendiği gece Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, THY'nin tarifeli uçağı ile Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gittiği tespit edilmişti. SuperHaber, işadamı Fehmi Öztürk’ü darp eden sabıkalı koruma Cem Özmüş’ün öldürüldüğü Kartal Cevizli’de araştırma yapmıştı. Mevlüt Yüksel’in araştırmasında, cinayet zanlısı Yekta Gözen’in, cinayetten bir saat sonra polis tarafından şüpheli olarak gözaltına alındığı, ancak GBT sorgulamasında, polis tarafından aranmasının olmadığı gerekçesi ile serbest bırakıldığı ortaya çıkmıştı.

KATİL ZANLISI BAŞKENT TİRAN'DA YAKALANDI!

İşadamı Fehmi Öztürk, ortakları ile mahkemelik olduktan sonra 10 Temmuz 2018 tarihinde Başakşehir’de bulunan bir kafede, oğlu Ercan Öztürk ile beraber kahvaltı yaparken Cem Özmüş ve Muhammed Dursun tarafından darp edilmişti. İşadamı Öztürk'ü muşta ile sol gözünden yaralayan Cem Özmüş, 15 Temmuz'da Kartal Cevizli sahilinde bir arkadaşı ile otururken silahla vurularak öldürülmüştü. Polisin katil zanlısı olarak aradığı şüpheli Yekta Gözen cinayet gecesi Arnavutluk'a kaçmıştı. SuperHaber'in yazdığı esrarengiz cinayet zanlısı Yekta Gözen'in, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da sahte Yunanistan pasaportu ile yakalanarak cezaevine konulduğu öğrenildi. 

Cinayet şüphelisi Yekta Gözen Arnavutluk'ta tutuklandı! Türkiye'ye iade edilmeyi bekliyor! ile ilgili etiketler cinayet Arnavutluk Yekta Gözen