Popüler Haberler |

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı! 30 Nisan Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Belli oldu mu?

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları için saatler kaldı. 30 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar merakla bekleniyor. Milli Piyango ve Sisal Şans ortaklığında yapılan çekiliş sonrası ikramiyeler talihlilerin oluyor. Peki Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Detaylar haberimizde...

Sayısal Loto Sonuçları haberimizde. 30 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için bekleyişş sürüyor. Saat 21:30'da yapılacak çekiliş Milli Piyango TV'den canlı olarak ekrana geliyor. Peki Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?

Çılgın Sayısal Loto şans oyununda 30 Nisan 2022 Cumartesi çekilişi heyecanı şimdiden başladı. Vatandaşların da çekiliş saatine yakın, "Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu" araştırmaları başladı. Sayısal Loto büyük ikramiyesinin 54.346.813,37 lira olduğu açıklandı.

Sonuç sorgulama ve kazandıran numaralar hem "millipiyangoonlilne.com" adresinde hem de haberimizde yer alacak. 30 Nisan Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar; 9, 12,36, 39, 57,72, joker 37 ve süperstar 46 oldu.

Sayısal Loto Sonuçları ve Sorgulama İçin Tıklayınız