Popüler Haberler |

Çılgın Dondurmacı nerede? Mehmet Dinç kimdir, nereli?

İnternetin yeni fenomenlerinden biri olan Çılgın Dondurmacı nerede merak ediliyor. TikTok üzerinde son dönemlerde eğlenceli videolar yayınlanan Çılgın Dondurmacı kimdir? İşte Çılgın Dondurmacı Kalbimsin şarkısı indir linki.

İnternette son dönemlerin en gözden isimlerinden biri olan ve kısa sürede bir fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı adından söz ettirmeye devam ediyor. TikTok üzerinden yayınlanan eğlenceli videoları kısa zamanda milyonlarca kişiye ulaşan Çılgın Dondurmacı’nın kim olduğu ve nerede yaşadığı herkes tarafından araştırılıyor.

Çılgın Dondurmacı kimdir?

TikTok ile birlikte Youtube üzerinden de yayınlanan videolarla kısa sürede fenomen olan Çılgın Dondurmacı hakkında araştırmalar devam ediyor. Bu videoları izleyenlerde 'Çılgın Dondurmacı kimdir' sorusuna yanıt arıyor. Bu kişinin gelen son haberler doğrultusunda Mehmet Dinç olduğu söyleniyor.

Çılgın Dondurmacı nerede yaşıyor?

Çılgın Dondurmacı adı altında kısa zamanda tüm Türkiye’de aranan isimlerden birisi olan Mehmet Dinç’in nerede yaşadığı ön planda yer alıyor. Çılgın Dondurmacı olan Mehmet Dinç’in Antalya’da yaşayan bir dondurmacı olduğu belirtiliyor. TikTok’ta abone sayısı 8,5 milyona yaklaşan Mehmet Dinç ilgi görmeye devam ediyor.

Çılgın Dondurmacı nasıl ünlendi?

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, TikTok üzerinde paylaşımda bulunduğu dondurma videoları ile ünlendi. Çılgın Dondurmacı olarak bilinmesi de onu farklı yapan özelliklerden birisi haline geldi. Çılgın Dondurmacı ayrıca dondurma içeriklerinin tamamında kendisine özgü bir şekilde dans etmesi de dikkat çeken diğer unsurlardan.

Mehmet Dinç son yaptığı açıklamasında, “Uzun yıllardır eğlenceli bir şekilde dondurma satıyorum. Daha çok turistlere hizmet ediyoruz. Yıllardır da bu dans ederek dondurma satma alışkanlığımız var. Ancak önceden video olmadığı için bu kadar tanınmamıştık. 2019 yılında bu şekilde danslarla oldukça büyük üne kavuştuk.” dedi.

Çılgın Dondurmacı Nerede?

Mehmet Dinç tarafından işletilen Çılgın Dondurmacı'nın Antalya’nın Lara ilçesinde bulunuyor. Antalya şehir merkezine 12 km mesafede yer alan Çılgın Dondurmacı'nın Akkapark AVM önünde olduğu söyleniyor.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç ayrıca Kalbimsin şarkısı ile son günlerde büyük beğeni topluyor.