Yaşam

Çılgın aşık! Evlilik teklifi yapmak için kendisini polislere yakalattı

Muğla’da taksi şoförlüğü yapan bir kişi, sevgilisine evlilik teklifi yapmak için kendisini trafik ekiplerine yakalattı. Polis ekipleri iki gencin araçtan inmelerini istedi. İşlemler esnasında taksi şoförü, kız arkadaşının önünde eğilerek evlenme teklifini yaptı.

Muğla'nın ilçesi Menteşe’de ticari taksi şoförlüğü yapan Mehmet Hışır, uzun süredir arkadaşlık yaptığı Betül Böcek’e evlenme teklifi yapmak için akıllara durgunluk veren bir yönteme başvurdu.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memurlarından yardım isteyen çılgın aşık, sevgilisi ile akşam saatlerinde seyir halinde iken ekiplerin kendisini denetim amacıyla durdurmasını istedi.

Ekipler polis-halk bütünleşmesinin güçlendirilmesi amacıyla uygulama esnasında Mehmet Hışır’ın kullandığı ticari taksiyi durdurdu. İki gencin araçtan inmeleri polis ekipleri tarafından istendi.

İşlemler esnasında Mehmet Hışır, Betül Böcek’in önünde eğilerek evlenme teklifini yaptı. Arkadaşları tarafından daha önce alınan konfetiler eşliğinde yapılan evlilik telifi Betül Böcek tarafından kabul edildi.

İHA

Sitene Ekle