Yaşam

Çiftlikte kahreden kaza! 4 yaşındaki çocuk yem haznesinde boğuldu

Besi çiftliğinde çalışan babasının yanına gitmek isteyen 4 yaşındaki çocuk, 4 metre derinliğindeki yem haznesine düştü. Çalışır vaziyetteki yem karma makinesindeki yemlerin üzerine dökülmesi sonucu hayatını kaybeden minik çocuğun cansız bedenini polisler buldu.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde, babasının yanına giderken çalışır vaziyetteki yem haznesine düşen küçük çocuk boğularak yaşamını yitirdi.

Ankara’nın Polatlı ilçesi Kargalı Mahallesi’nde meydana gelen üzücü olayda, özel bir firmaya ait besi çiftliğinde çalışan Mehmet Ece-Emine Ece’nin en küçük çocuğu Kenan Ece’den (4) bir süre haber alamadı. Durumdan endişelenen çift, çiftliğin içinde arama yaptıktan sonra jandarma ekiplerine haber verdi.

Çiftliğe gelen ekipler, yaptıkları aramada küçük Kenan’ın cansız bedenini 4 metre derinliğindeki yem haznesinde buldu. Kenan'ın babasının yanına giderken yem haznesine düştüğü ve bu sırada çalışır vaziyette olan yem karma makinesinden çıkan yemin üzerine dökülmesi ile boğularak hayatını kaybettiği belirlendi.

Yapılan incelemenin ardından Kenan'ın cenazesi önce Polatlı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kenan’ın kesin ölüm nedenini belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kuruma gönderildi. Jandarma olaya ilişkin inceleme başlattı.

İHA

Sitene Ekle