Ciciş Esra, Hacı Sabancı'yla yazışmasını paylaştı!

Ciciş Kardeşler olarak tanınan Esra-Ceyda kardeşlerden Esra'nın, iş adamı Hacı Sabancı'ya gönderdiği iddia edilen çıplak videosu önceki gün sosyal medyada paylaşıldı. Ciciş Esra, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaparken, Sabancı'yla olan yazışmalarını da paylaştı.

Çıplak görüntüleri internete düşen ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, sosyal medya hesabından Hacı Sabancı ile yaptığı yazışmaları paylaştı.

 

"ÖLDÜRECEĞİM KENDİMİ"

Görüntülerin internete sızmasının kendisini çok üzdüğünü belirten Ciciş Esra, yayınladığı yazışmalara şu notu düştü: "Tabi tabi. Sen hem video mu yay her yere sonrada yok bilmem ne. Allah'ım neydi günahım neydi neydi? Neden bu kadar üzerimize geliyorsunuz ya öldürücem kendimi kurtulun bunu mu istiyorsunuz? Böyle mutlu olacaksanız intihar edebilirim. Ben naptım ben sadece bir video yolladım tek bi kişiye hepinizin yok mu özeli gizlisi?

 

"NEDEN NAMUSUMUZA LAF EDİLİYOR?"

Bunu yayanlar utansın beni bu hale soktukları için! Avukatım başvurdu kaldırılması ve yayın yasağı için. Benim geleceğimle hayatımla neden oynuyorsunuz? Günah değil mi? Ben bir kadınım! Neden bizim namusumuza laf ediliyor sürekli! Bizi bu kavgalara sürükleyen şey bile sizin bizim üzerimize bu kadar gelmeniz belkide!

"KÖTÜ KALPLİSİNİZ SİZ"

Psikolojimizi yıpratıyorsunuz! Lütfen bize bu kadar saldırmayın özellikle medyadaki bazı eleştirmenler çok kötü konuşuyorsunuz. Kötü kalplisiniz. Çok kötüsünüz siz. Bizi hep üzüyor hep ağlatıyorsunuz."

İşte Ciciş Esra'nın o paylaşımı;

Ciciş Esra, Hacı Sabancı'yla yazışmasını paylaştı! - Resim : 3

Ciciş Esra, Hacı Sabancı'yla yazışmasını paylaştı! ile ilgili etiketler Hacı Sabancı WhatsApp Esra Ersoy ciciş esra yazışma