CHP'nin fonladığı medya, indirimi bile provokasyona alet etti! Yokluk kuyruğu değil indirim kuyruğu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri 30'dan fazla üründe indirim sağladı... Ancak CHP'nin fonladığı medya bu indirimi de çarpıttı. CHP medyası, ürünlerde 20-30 kuruş indirim yapıldığını iddia etti. CHP'li Tuncay Özkan da vatandaşların kuyruğa mahkum edildiğini iddia ederek provokatif paylaşımda bulundu.

Seçil Balık
Seçil Balık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarım ürünlerinde yaşanan fiyat artışları sonrasında Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri'nin indirim sağlayacağı müjdesini vermişti.

İndirim sonrasında birçok vatandaş indirimden faydalanmak için marketlerin yolunu tuttu. Ancak her olayı provoke eden tetikçi medya, şimdi de bu indirimi manşetlere taşıdı. 

Yalan habere doymayan Sözcü gazetesi, ürünlerde 20-30 kuruş indirim yapıldığını savundu. Ancak Tarım Kredi Kooperatifi Markerleri'nin listesi, Sözcü'nün haberini yalanladı. 

CHP'nin fonladığı medya, indirimi bile provokasyona alet etti! Yokluk kuyruğu değil indirim kuyruğu!

Vatandaşların kuyruk oluşturduğu ve izhidam olduğunu öne süren Sözcü, ürünlere 20-30 kuruşluk indirim yapıldığını iddia etti. 

İşte indirim listesinin bir kısmı şu şekilde:

CHP'nin fonladığı medya, indirimi bile provokasyona alet etti! Yokluk kuyruğu değil indirim kuyruğu! - Resim : 2

İndirim projesine, CHP'nin fonladığı medya kadar CHP'li vekiller de provokatif içeriklerle karşılık verdi. İndirim haberinden sonra market market gezen ve prpvokatif eylemlerd bulunan CHP'li isimlerden biri de Tuncay Özkan oldu. 

CHP'li Tuncay Özkan bu videoyu paylaşarak, "Milleti kuyruklara mahkum edenler ilk seçimde tokadı yiyecek!" dedi. Ancak Özkan'ın geçmiş CHP dönemini unuttuğu ortaya çıktı. Öyle ki geçtiğimiz yıllarda CHP yönetiminde vatandaşlar 'indirim' kuyruğunda değil 'yokluk' kuyruğundaydı. 

O dönemin mağduriyeti de gazete manşetlerine böyle yansımıştı:

CHP'nin fonladığı medya, indirimi bile provokasyona alet etti! Yokluk kuyruğu değil indirim kuyruğu! - Resim : 3

CHP'nin fonladığı medya, indirimi bile provokasyona alet etti! Yokluk kuyruğu değil indirim kuyruğu! ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP'li Tuncay Özkan Tarım kooperatifi Market indirim