Gündem

CHP'li vekiller Kılıçdaroğlu'nu dakikalarca bekletti...

CHP'nin 19 Mayıs nedeniyle planladığı Anıtkabir ziyareti skandala dönüştü. Milletvekilleri, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu daikalarca bekletti. Kılıçdaroğlu ise yaşanan skandal üzerine çok sinirlendi. O anlara ait amatör kamera görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel'in elde ettiği bilgilere göre uzun süre konuşulacak olan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bekletildiği ve sinirlendiği, skandal 19 Mayıs Anıtkabir ziyareti  şöyle meydana geldi.

CHP yönetimi,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için saat 19:19'da Anıtkabir ziyareti planladı. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu beraberindeki Tuncay Özkan ile birlikte Aslanlı Yol'da milletvekillerini beklemeye başladı. 

Ancak vekiller 20 dakika boyunca ortalıkta görülmeyince Kılıçdaroğlu zaman, zaman sinirlendi. 

Yanındakilere sinirli bir şekilde ''nerede kaldı bunlar '' şeklinde soran Kılıçdaroğlu'nun tepkisi üzerine Tuncay Özkan telefonuna sarılarak vekillerle irtibat kurmaya çalıştı. 

Koronavirüs nedeni ile CHP’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Anıtkabir ziyareti planlanmadı. Ancak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, sabah saatlerinde Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk mozalesine çiçek bırakması, CHP’de hareketlilik yaşamasına neden oldu.

20 dakika sonra CHP genel Başaknı Kemal Kılıçdaroğlu gelen milletvekilleri ile aslanlı yolda yürürken Levent Gök’e sert el işareti yaptığı kameralara yansıdı.

Kılıçdaroğlu'nun Veli Ağbaba'yla sinirli bir şekilde konuşması da dikkatlerden kaçmadı. 

KEMAL KILIÇRADOĞLU’NUN BU SÖZÜ SOSYAL MEDYADA ESPRİ KONUSU OLDU!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Anıtkabir’in girişinde 20 dakika bekletilmesi ve milletvekilleri gelmeyince,”Nerede kaldı bunlar! “şeklinde konuştuğu gözlendi. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca espri konusu oldu.

“MİLLETVEKİLLERİ ASKIDA OLDUĞU İÇİN GELEMEDİLER SAYIN GENEL BAŞKANIM!”
Kılıçdaroğlu’nun yapayalnız kalması ve tüm aramalara rağmen milletvekillerinin törene gelememeleri,yine sosyal medyada, ''Milletvekilleri askıda olduğu için gelemediler sayın genel başkanıam!'' şeklinde esprilere neden oldu.

Yorumlar
Günün Videosu
Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği öğrenilen Japon uyruklu D.M. mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Para cezası verilen D.M'nin ifadesinde kedileri boğup yediğini söylediği belirtilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.