Gündem |

CHP'li Tanju Özcan'a göre o Afgan provokatör CIA ajanı!

Bolu'da göçmenlere yönelik uygulamak istediği politikalar nedeni ile gündeme gelen CHP'li belediye başkanı Tanju Özcan'dan zehir zemberek açıklamalar geldi. Türk halkına hakaret eden Afgan "gazeteciye" köpek diyen Özcan, CHP genel merkezini karıştıracak açıklamalar da yaptı...

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın göçmenlere yönelik politikalarına itiraz bahanesi ile Türk halkına hakaretler yağdıran Afgan "gazeteci" Sunatullah Saadat'a tepkiler sürüyor.

Afgan provokatör Saadat'a bir yanıt da CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan geldi.

Sunatullah Saadat'ı "Gazeteci maskesi takmış, basit bir ABD ajanı. Ülkemizde cirit atan CIA ajanlarından sadece biri." şeklinde tanımlayan Özcan şu ifadeleri kullandı;

"Bakın arkadaşa; öyle mazlum, öyle mağdur, öyle mahzun ki, memleketimi 'Hizaya getirilmesi gereken kâfir' bir ülke olarak işaret ediyor ve kendileri gibi ahlak ve ilim sahibi olmamızı öneriyor.

Vah benim güzel ülkem. Ne hale getirdiler…

Bu zavallı ajanın bana ve milletime söylediği sözleri, ipini elinde tutan emperyalist ABD yönetimine iade ediyorum. Aynı zamanda o sözlerin muhattabı daha çok; beni ırkçı, bunları Türk vatandaşı yapmaya çalışanlardır.

Kim bunlar; siz onları çok iyi biliyorsunuz.

Arap sevicilerden, Fetöcü'lere, PKK'lılardan abdestli kapitalistlere; tatlı su solcularından, akvaryum milliyetçilerine… Beni kınamak için yarışa yarışa sıraya geçenler.. Yani ABD emperyalizmin son uşakları."

"BU KÖPEK...."

ABD emperyalizminin Türkiye'deki "hain planını" deşifre ettiği için bu hakaretleri işittiğini savunan CHP'li başkan, "Bu köpek; Türk kadınına, milli iradeyle seçilmis devlet yöneticisine salyalarını akıtarak kin kusarken; iktidarıyla muhalefetiyle bizimkilerden ses yok" dedi.

CHP'Lİ BAŞKAN CHP'Yİ DE HEDEF ALDI

Göçmen tartışmasında kendisinden desteği esirgeyen partisine de tepki gösteren Tanju Özcan CHP'yi karıştıracak şu ifadeleri kullandı;

"Hani biz Atatürkçüydük, antiemperyalisttik. Hadi iktidar, ABD’nin emperyalist planına sessiz kalıyor. Peki muhalefet bu plana niye sessiz kalıyor? Görmedikleri için mi? ABD’den medet umduklarından mı?"

ERDOĞAN'A ÇAĞRI

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da bir çağrı yapan Özcan, "Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrıda bulunuyorum. Madem doğudaki sınırlarımızı koruyamıyoruz, Avrupa sınırlarımızı 3-5 günlüğüne değil süresiz olarak açın. Bunu yaparsanız ABD’nin bu hain planına ağır bir darbe vurmuş olursunuz. Ben de size amasız fakatsız Türk Milleti önünde teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Sitene Ekle