Gündem |

CHP'li Hüsnü Bozkurt: Ulan sizi de, 7 sülalenizi de İzmir'e kadar kovalamazsak! / VİDEO

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, canlı yayında, "Evet çıksa bile yine Samsun'dan çıkarız ve sizi İzmir'den denize dökeriz" sözleriyle tehdit etti.

CHP'nin kanalı olarak bilinen Halk TV ekranlarında yayınlanan ve Uğur Dündar'ın moderatörlüğünü yaptığı Halk Arenası programında, CHP'li Aykut Erdoğdu ve Hüsnü Bozkurt konuşması olarak katıldı.

İzmir'de gerçekleşen programda konuşan CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, 16 Nisan'daki halk oylaması üzerinden Türkiye'yi tehdit etti.

"Bu bir anayasa değişikliği değildir. Anasından helal süt emen bunu sahiplerinin suratına çarpar" diyen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, "Siz hiçbir şekilde bu devleti bu milleti yönetemeyeceksiniz! İzin vermeyeceğiz! Siz kimsiniz!" sözleriyle canlı yayında tehdit savurdu.

CANLI YAYINDA TEHDİT: EVET ÇIKSA BİLE...

CHP'li Bozkurt konuşmasının sonlarında izleyicileri ayağa kalkmaya davet ederek, "16 Nisan'da %60-65 Hayır çıkacak. Ama evet çıksa bile yine Samsun'dan çıkarız ve sizi İzmir'den denize dökeriz! Ortalığı yıkarız ama yine de Devleti yönetmenize izin vermeyiz!" diyerek tehdit etti.