CHP'li Gürsel Erol ile Ersan Şen 'Kılıçdaroğlu' kavgasına tutuştu

Katıldığı canlı yayında CHP’li Erol’un ‘Adayımız Kılıçdaroğlu’dur’ tespitine sinirlenen Prof. Dr. Şen, Erol’un devam eden açıklamalarını keserek sesini yükseltti. Stüdyoda yaşanan gerilimin ardından ikili adeta kavgaya tutuştu.

Altılı masanın aday krizi stüdyolara da yansıdı. Habertürk ekranlarında düzenlenen canlı yayın programına konuk olan CHP’li Milletvekili Gürsel Erol ile Prof. Dr. Ersan Şen ağız dalaşına girdi.

Stüdyoda tansiyonun yükseldiği anlarda Erol ile Şen birbirine karşı ciddi derecede sesini yükseltti.

“6’LI MASANIN İRADESİ BENİ BAĞLAMAZ”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile Prof. Dr. Ersan Şen arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı üzerinden sert bir tartışma yaşandı. 

CHP'li Erol, "Bizim adayımız, bizim irademiz Kılıçdaroğlu. 6'lı masanın iradesi beni bağlamaz. Genel başkanımız hangi kararı verirse biz onu destekleriz" dedi. 

ERSAN ŞEN’İN SİNİRLERİ GERİLDİ

Bunun üzerine Ersan Şen "Halk isteseydi Kılıçdaroğlu çoktan adaydı. Kılıçdaroğlu'nun gözünde ateş, elinde kıvılcım yok ya" ifadeleriyle tepki gösterdi. 

TANSİYON YÜKSELDİ

Şen'in Erol'un konuşmalarına sürekli müdahale etmesiyle tartışma alevlendi. Sinirlenen Erol "Bir izin ver de anlatayım. Sana ne ya. Seni mutlu etmek için mi konuşuyoruz biz burda. Bir izin ver ya" dedi. 

Şen de "Sana mı soracağım ne zaman konuşacağımı. Konuşuyorum işte.. Hadi Bakalım" yanıtını verdi. 

CHP'li Gürsel Erol ile Ersan Şen 'Kılıçdaroğlu' kavgasına tutuştu ile ilgili etiketler CHP Kemal Kılıçdaroğlu