CHP'nin seçim furyası! Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı ilan ettiler

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylık yarışı hız kazanırken, CHP'liler farklı bir algı yaratmaya çalışıyor. Edirne Belediye Başkanı Gürkan, yaptığı konuşma sırasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sahneye davet ederken 'Cumhurbaşkanım' diye hitap etti. Seçim sonuçlarından bu denli emin olarak Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı ilan eden Gürkan'ın o videosu, sosyal medyada da tepki çekti.

2023 seçimlerinin yaklaşması ile birlikte CHP içinde de adaylık yarışı hızlanıyor...CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olacağı söylentileri de kulislerde yankılanmaya devam ediyor. CHP'liler her fırsatta "Adayımız Kılıçdaroğlu" derken, şimdi de bunu ileri bir boyuta taşıyıp seçim sonuçlarını bile beklemeden Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı ilan ettiler.

"CUMHURBAŞKANIM DİYE ÇAĞIRDI"

Son olarak Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Kemal Kılıçdaroğlu’nu “Sayın Cumhurbaşkanım” diyerek kürsüye çağırdı.  O anlar, sosyal medyaya damga vurdu. 

CHP'nin seçim furyası! Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı ilan ettiler ile ilgili etiketler Kılıçdaroğlu CHP Cumhurbaşkanı aday Edirne Belediye Başkanı Gürkan

Sitene Ekle