Gündem

CHP genel merkezi kepenk indirdi

Cumhuriyet Halk Parti'sinde koronavirüs şoku yaşanıyor. SuperHaber'in elde ettiği özel bilgilere göre CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’ın sekreteri A.A ve eşinin koronavirüs testleri pozitif çıktı. Partide büyük paniğe neden olan gelişme sonrası genel merkez adeta kepenk indirdi.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’ın sekreteri A.A salı günü yüksek ateş şikayeti ile koronavirüs testi yaptırdı. A.A'nın ve eşinin yapılan testleri pozitif çıktı. A.A ve eşi hastanede tedavi altına alındı.

GENEL MERKEZE GELMEYİN TALİMATI

Bu ani gelişmenin ardından, CHP genel Merkezi’nde büyük bir panik yaşandı. Perşembe günü, binada bulunan herkes apar, topar dışarı çıkartıldı. Ardından 3M adlı firma CHP Genel Merkezi’ne gelerek tüm odaları tek, tek dezenfekte etti. Yaşanan şok gelişme üzerine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm milletvekillerine genel merkeze gelmemeleri şeklinde bilgi verildi.

TÜM KAMERALAR İNCELENDİ

Koronavirüs alarmı bununla da bitmedi. Kemal Kılıçdardoğlu’nun talimatı üzerine, genel merkezde bulunan tüm kameralar incelenerek testi pozitif çıkan AA’nın son bir haftada gittiği odalar ve temas ettiği kişiler belirlenmeye çalışıldı. Belirlenen kişilere de koronavirüs testi uygulandı.

KURULTAYI ETKİLEYECEK Mİ

Yaşanan gelişmeler sonrası, 17-18 Temmuz’da sadece delegelerle baskın kurultay yapmak isteyen ve bu nedenle Bilim Kurulu'na başvuran Kemal Kılıçdaroğlu yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Yorumlar
Günün Videosu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın Kocaeli’nin Dilovası ilçesindeki kaçak çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri, Türkkan'ın çalışanları tarafından darp edildi. Muhabir Mustafa Uslu, hastaneye kaldırılırken, saldırganlar jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.