Medya |

Canlı yayında üzerine yürüdü, program arasında korumasına dövdürttü!

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ile Gazeteci Latif Şimşek TV100 canlı yayınında birbirine girdi. Enginyurt, Şimşek'in üzerine yürüdü, stüdyodakiler ayırmaya çalıştı. Gerginlik nedeniyle programa ara verildi ancak o arada Enginyurt'un koruması, Latif Şimşek'i darp etti. Şimşek'in hafif yaralandığı öğrenildi.

TV100 canlı yayınında tansiyon yükseldi. Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ile Gazeteci Latif Şimşek canlı yayında birbirine girdi.

Enginyurt, Şimşek'in yaptığı yoruma tepki gösterip "Bırak bu işleri" deyince Şimşek'in adeta gözü döndü. Enginyurt yerinden kalkarak Şimşek'in üzerine yürüdü. Birbirlerine "Terbiyesizlik yapma" diye bağıran ikiliyi, stüdyodakiler ayırmaya çalışırken programa ara verildi. 

CEMAL ENGİNYURT'UN KORUMASI LATİF ŞİMŞEK'E SALDIRDI

Kavganın o arada bittiği sanılsa da öyle olmadı. Enginyurt'un koruması, Latif Şimşek'i darp etti. Şimşek'in hafif yaralandığı öğrenildi. Program sunucusu Pınar Ardor, konunun yargıya intikal ettiğini söyledi. 

ENGİNYURT'A BÜYÜK TEPKİ VAR

Canlı yayındaki tartışmanın program dışına taşınması ve Latif Şimşek'in saldırıya uğraması nedeniyle sosyal medyada Cemal Enginyurt'a tepki yağdı.