Magazin

Cem Yılmaz'dan sürpriz paylaşım! Erşan Kuneri paylaşımı heyecanlandırdı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, dijital platformda yayınlanacak olan dizisi Erşan Kuneri'nin ana karakterinin ilk fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Komedyen Cem Yılmaz, dijital platformda yayınlanacak olan dizisi Erşan Kuneri'nin yeni halini yayınladı.

Hem Twitter hem de Instagram hesabından paylaşımda bulunan Yılmaz, gönderisine, "Erşan 1981!" notunu düştü. 48 yaşındaki ünlü komedyenin bu paylaşımı sevenlerini heyecanlandırdı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cem Yılmaz (@cmylmz)'in paylaştığı bir gönderi


Netflix'te yayınlanacak olan dizi, Erşan Kuneri'nin 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında yaşadıklarını konu alacak. Cem Yılmaz hayranlarının merakla beklediği projenin net yayın tarihi ise bilinmiyor.

İLK SEZONU 8 BÖLÜM

"G.O.R.A." ve "Arif V 216" filmlerinde yer alan karakter Erşan Kuneri'nin 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Sitcom tarzında olacak dizide Cem Yılmaz'ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar rol alacak. Geçtiğimiz haftalarda konuyla ilgili açıklama yapan Cem Yılmaz, "Her bölümde farklı hikayeler olacak. Oyuncu kadromuz da çok güzel. Yolda geçen birkaç sahnemiz var. Kalan sahnelerimiz İstanbul'da.İbrahim Selim ve Necip Memili de kadroda olacak" dedi